همه معابر شریانی پایتخت باز است

جانشین رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارش باران در پایتخت گفت: در حال حاضر همه شریان های ترافیکی باز است و هیچ گره ترافیکی در سطح معابر و اتوبان های پایتخت گرارش نشده است.

به گزارش ایسکانیوز ،سرهنگ حسن عابدی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در پایتخت افزود: خوشبختانه با توجه به پیش بینی های انجام شده از سوی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش گسترده باران از شب گذشته ماموران پلیس راهور در خیابان های پایتخت مستقر شدند تا از بروز گره های ترافیکی در سطح معابر جلوگیری کنند.

وی افزود: ماموران پلیس راهور از ساعت ۵ بامداد در خیابان ها حضور دارند و در حال حاضر هیچ گره ترافیکی و راه بندانی گرارش نشده است.

وی افزود: از آنجایی که تا کنون هیچ مورد آبگرفتگی اعلام نشده است لذا تردد در همه معابر و شریان های پایتخت روان است و تنها به دلیل لغزندگی معابر تردد با کندی همراه است که همین کاهش سرعت باعث افزایش زمان حضور خودروها در سطح معابر می شود.

عابدی با اعلام اینکه در روزهای بارانی بیشترین تصادفات ثبت شده مربوط به عدم رعایت سرعت مطمئنه و برخورد جلو به عقب خودروهاست به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: در روزهای بارانی حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و ضمن رعایت فاصله طولی از تغییر مسیرهای ناگهانی به شدت پرهیز کنند.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا همچنین افزود:خودروهایی که در طول مسیر دچار نقص فنی شده و قادر به حرکت نیستند و همچنین در هنگام وقوع تصادف های خسارتی حتما مالکان خودروها نسبت به هدایت خودروی سواری خود به منتهی الیه سمت راست معابر اقدام کنند تا شاهد بروز ترافیک نباشیم.

منبع : مهر

700/705

کد خبر: 715921