سامسونگ از مانیتورهای گیمینگ جدید با صفحه منحنی رونمایی کرد

مانیتورهای جدید سامسونگ ابعاد ۲۷ و ۳۱.۵ اینچ دارند و از رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بهره می‌برند و زاویه دید آنها ۱۷۸۸ درجه‌ خواهد بود.

به گزارش ایسکانیوز، با وجود اینکه هنوز چند روزی به برگزاری نمایشگاه CES 2017 باقی مانده است؛ اما کمپانی‌های مختلف دست به کار شده‌اند و از محصولات جدیدشان رونمایی می‌کنند.

یکی از این کمپانی‌ها سامسونگ است که به‌تازگی از آخرین مانیتور خود به نام CH711 رونمایی کرده است؛ این مانیتور طراحی شیک با صفحه منحنی دارد و برای تجربه بهتر اجرای بازی‌های رایانه‌ای ساخته شده است. مانیتور CH711 از تکنولوژی دات کوانتوم استفاده می‌کند که به گفته سامسونگ، تصاویری شفاف و خیره‌کننده در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مانیتور CH711 در دو مدل عرضه خواهد شد. مدل اول از ابعاد ۲۷ اینچ و مدل دوم نیز از ابعاد ۳۱.۵ اینچ بهره می‌برد؛ اما هر دو مدل دارای رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل WQHD هستند و از انحنایی به شعاع ۱۸۰۰ میلی‌متر برخوردارند. همین امر باعث می‌شود مانیتورهای جدید سامسونگ برای تماشای فیلم و همچنین انجام بازی‌های رایانه‌ای ایده‌آل باشند.

سامسونگ وعده داده است که محصولات جدیدش زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای به کاربران ارائه دهند. همچنین رنگ‌ها نیز از هر فاصله‌ی دیدی غنی و زنده خواهند بود. این مدل‌ها اوایل سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهند شد؛ اما مسئولان کمپانی کره‌ای قصد دارند محصولات جدید را به نمایشگاه CES 2017 بیاورند و در کنار دیگر محصولاتشان به نمایش بگذارند.

کمپانی کره‌ای قرار است از محصولات دیگری نیز رونمایی کند؛ از جمله آن‌ها می‌توان به مانیتور صفحه فلت UH750 اشاره کرد که دارای سرعت پاسخگویی تنها ۱ میلی‌ثانیه است.

200/202

منبع: زومیت

کد خبر: 717350