مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو منصوب شد

محمدعلی حجازی به عنوان مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو منصوب شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، محمدمهدی مظاهری رییس موسسه فرهنگی اکو، طی حکمی محمدعلی حجازی را به سمت مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی این موسسه منصوب کرد.
بنابراین گزاش، گسترش فعالیت های فرهنگی میان کشورهای عضو اکو، برگزاری هفته های فرهنگی فی ما بین کشورهای منطقه اکو با سایر کشورها، حمایت معنوی از هنرمندان و تسهیل در ارتباط ایشان با دیگر کشورها و ایجاد دفاتر نمایندگی در سایر شهرها و کشورهای اکو، از جمله مواردی است که در حکم مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی این موسسه به آن اشاره شده است.
حجازی که پیش از این به مدت 6 سال مدیریت مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس را عهده دار بوده است، مدیریت امور پردیس های شهرداری تهران، مدیریت روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، مدیریت روابط عمومی جشنواره فیلم شهر، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل معاونت سینمایی حوزه هنری، دبیری نخستین دوره تصویرگری محیط زیست و معاونت پخش شبکه جهانی ثقلین را نیز در کارنامه ی کاری خود دارد.
موسسه فرهنگى اکو یک نهاد بین المللى و مقر اصلى آن در تهران است و با هدف تحکیم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و پیوندهاى معنوى و روابط دوستانه میان ملل کشورهاى عضو اکو از سال ١٩٩٥ فعالیت خود را آغاز کرده است.
دریافت: رضایی/ انتشار: سلیمی
501500

کد خبر: 761112