آخرین وضعیت پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر با مامور پلیس راهور/ بخشدار جوکار با قرار وثیقه آزاد شد

یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 09:06
کد مطلب: 767471
 جزئیات برخورد خودروی فرماندار ملایر با مامور پلیس راهور

دادستان عمومی و انقلاب مرکر استان همدان پس از اخذ توضیحات و بررسی همه جانبه موضوع حکم بازداشت بخشدار جوکار به  همراه دو تن از کارمندان فرمانداری ملایر صادر شد که پس از صدور حکم این افراد روانه زندان شدند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان کامران حمزه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان به تشریح آخرین وضعیت پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر با مامور پلیس راهور پرداخت و گفت: پس از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای ملایر و تکمیل تحقیقات مقدماتی پرونده جهت طی کردن روال قانونی به دادسرای مرکز استان همدان ارسال شد.

وی گفت: پس از ادامه بررسی‌ها و تحقیقات، بخشدار جوکار و دو نفر از کارکنان فرمانداری ملایر جهت ارائه توضیحات به دادسرا احضار شدند.

این مقام قضایی بیان کرد: پس از اخذ توضیحات و بررسی همه جانبه موضوع حکم بازداشت بخشدار جوکار به همراه دو نفر از کارمندان فرمانداری ملایر به اتهام تمرد نسبت به ماموران در حین انجام وظیفه، توهین، ایجاد ضرب و جرح عمدی مامور و تخریب اموال دولتی صادر شد که پس از تفهیم اتهام این افراد روانه زندان شدند.

این مقام قضایی ادامه داد: در حال حاضر دو کارمند فرمانداری با قرار کفالت و بخشدار جوکار با قرار وثیقه آزاد شده اند.

دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت: در حال حاضر پرونده در حال رسیدگی است تا پس از تکمیل به دادگاه ارسال شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان پیش از این به خبرگزاری میزان گفته بود که حسب شکایت مأمورین پلیس راه محور همدان به ملایر مورخ ۴ / ۲ / ۹۶ در ساعت ۴۸: ۱۳ مأمورین در عین کنترل سرعت با دوربین، خودرو سواری که دارای سرعت ۱۳۷ کیلومتر بوده را متوقف کردند. با پیاده شدن راننده خودرو، افسر از راننده تقاضای مدارک می‌کند که یک نفر از سرنشینان خودرو با معرفی خود به عنوان بخشدار جوکار و با عنوان اینکه خودرو فرمانداری است از ارائه مدارک توسط راننده خودداری می‌کند.

این مقام قضایی اظهار کرده بود مأمور راهنمایی و رانندگی در ادامه به سمت جلوی خودرو جهت اعمال قانون می‌رود که بخشدار با بیان عبارتی توهین آمیز به مأمورین، شخصاً به عنوان راننده سوار خودرو شده و ضمن برخورد با مأمور، مأمور بر روی کاپوت خودرو می‌افتد.

پس از آن بود که مرکز اطلاع رسانی پلیس استان همدان اعلام کرد که فرهاد جهانیان، بخشدار جوکار از توابع شهرستان ملایر در ارتباط با برخورد چندی پیش خودروی فرماندار ملایر با یک مامور راهنمایی و رانندگی، به اتهام تمرد نسبت به ماموران در حین انجام وظیفه، توهین، ایجاد ضرب و جرح عمدی مامور و تخریب اموال دولتی،به همراه دو نفر از کارمندان فرمانداری ملایر با قرار وثیقه در دادسرای عمومی انقلاب همدان روانه زندان شد.

سردار سعید منتظر المهدی سخنگوی نیروی انتظامی نیز در تشریح جزئیات این ماجرا با بیان اینکه مسئولیت، مصونیت نمی‌آورد اعلام کرد که ادعای فرماندار ملایر مبنی بر دلجویی از مامور پلیس تاکنون محرز نشده است.

منتشر کننده : زهره حاجیان

700700

20 / 20
کد خبر: 767471 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار