انتقاد از عدم مطالبه کیفیت دانشگاه علمی کاربردی توسط دانشجویان

جمعه 5 خرداد 1396 - 14:58
کد مطلب: 781442
محمدحسین امید

رئیس دانشگاه علمی کاربردی ضمن انتقاد از عدم مطالبه کیفیت از این دانشگاه توسط دانشجویان طی سال های گذشته تاکید کرد: بخش مهمی از ماموریت های مغفول مانده دانشگاه به زودی محقق می شود.

به گزارش ایسکانیوز، محمدحسین امید در نشست دبیران شورای تعامل و تبادل نظر دانشجویی واحدهای استانی دانشگاه علمی کاربردی گفت: این دانشگاه یک دانشگاه شغل محور، مهارتی و کارآفرین است که این پتانسیل وجه تمایز این دانشگاه با سایر دانشگاه های کشور است.

وی افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی یک سیستم نظام مند و دارای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه کارآفرینی، ایجاد شغل و توانمندسازی جامعه است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن انتقاد از عدم مطالبه کیفیت از این دانشگاه توسط دانشجویان طی سال های گذشته تاکید کرد: دبیران شوراهای تعامل، بازوان توانمند در واحدهای استانی هستند و باید زمینه ارتباط و گفتگو با نمایندگان مجلس در استانها را بصورت گروهی فراهم کنند تا بتوانند قابلیت ها و ظرفیت های این دانشگاه را به گوش نخبگان و مسئولان استانی برسانند و حمایت آنها را جلب کنند.

امید، ماموریت گرایی و کیفیت بخشی مراکز را از مهم ترین برنامه های پیش روی این دانشگاه عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما پرورش و تربیت نیروهای کاردان، متخصص و کارشناسان دارای مهارت است.

وی اظهر داشت: این دانشگاه باید نیروهایی تربیت کند تا آماده ورود به بازار کار باشند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: مصوبه ای را از مجلس گرفتیم که براساس آن برای اولین بار مراکز این دانشگاه می توانند از تسهیلات ویژه برای ارتقا و بهبود کیفیت آموزشی بهره مند شوند.

امید ادامه داد: ماموریت گرایی و ارتقای کیفیت از برنامه های اصلی این دانشگاه در دوره جدید است و با سرعت و دقت درحال پیگیری است.

وی ابراز امیدواری کرد، بخش مهمی از ماموریت های مغفول مانده دانشگاه در آینده نزدیک محقق شود و در این راستا مسئولان دانشگاه موظف شده اند اجرای ماموریت ها را در سطح واحدها و مراکز رصد کنند.

خیرنگار و انتشار دهنده: پارسا فرخوی

201

117 / 117
کد خبر: 781442 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار