ترابی: آرزوی هر فوتبالیستی که جام جهانی را تجربه کند

بازیکن تیم ملی فوتبال معتقد است اردوی اتریش و بازی دوستانه مقابل مونته نگرو از لحاظ بدنی به بازیکنان کمک زیادی کرد.

به گزارش ایسکانیوز، مهدی ترابی ، بازیکن تیم ملی در ابتدا درباره اردوی اتریش و بازی تدارکاتی مقابل مونته نگرو گفت: خدا را شکر اردوی اتریش خیلی خوبی بود، از لحاظ بدنی به بازیکنان کمک بسزایی کرد. سطح اعتماد به نفس جوانانی مثل بالا رفت و توانستم خودم را به آن به حدی که مد نظر کادر فنی بود، برسانم. تمام بچه ها در این بازی مقابل مونته نگرو به میدان رفتند. بعد از مصدومیتی که داشتم توانستند عملکرد خوبی در این بازی به نمایش بگذارم. ان شاءالله در بازی مقابل ازبکستان با تمام قوا به میدان برویم و سربلند از زمین مسابقه بیرون بیاییم.

وی درخصوص مصدومیتش گفت: با مصدومیتی سختی که برایم پیش آمده بود، خوشبختانه تیم ملی من را در این دوره رها نکرد. چه زمانی که پایم در گچ بود و چه زمانی که در اردوی دوبی همراه تیم ملی بودم. البته از لحاظ بدنی آمادگی کامل را نداشتم. همانطور که گفتم بازی برابر مونته نگرو به من خیلی کمک کرد و پاس گل اول را از اعتماد به نفسی که بازیکنان و کادر فنی به من داده بود، توانستم در این دیدار راحت بازی کنم.

ترابی در پایان درباره فرصتی که سرمربی تیم ملی به بازیکنان جوان در تیم ملی داده است، گفت: به هرحال آرزوی هر فوتبالیستی که جام جهانی را تجربه کند، بزرگترین ویترین فوتبال دنیا است و می تواند خودش در آن سطح نشان بدهد. من هم مانند همه بازیکنان این آرزو را دارم که در این تورنمنت بزرگ جهانی حضور داشته باشم. امیدوارم با برنامه ریزی که دارم به این هدف برسم. اول با تمرکز کامل مقابل ازبکستان حاضر می شویم تا سه امتیاز مهم را بگیریم و راهی روسیه باشیم.

602

کد خبر: 785294