شهردار تهران سوگند خورد

شهردار تهران صبح امروز جهت ادای سوگند شهرداری تهران در پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش حضور پیدا کرد و گفت: در روز اول شهریورماه اعضای شورای شهر تهران لطف کردند دو رأی خود را به بنده دادند. در آن روز در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی سوگند یاد کردم و در برابر وجدان خود در طول دوران خدمت در شهرداری تمام توانایی و وقت خود را وقف مصالح نظام جمهوری اسلامی و مطالبات شهروندان تهرانی قرار دهم و امیدوارم برتعهدی که وجدانا انجام دادم و سوگندی که در برابر خداوند متعال خوردم همواره پایبند بمانم.

به گزارش ایسکانیوز ،محمدعلی نجفی با ابراز خرسندی از تقارن حضور خود در شورای شهر با اعیاد قربان و غدیر گفت: این موضوع را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم تا پایان عمر خدمت در شهرداری برکت این اعیاد پشتیبان کارها و خدمات ما در شهرداری باشد.

سوگندنامه شهردار تهران

بسم الله الرحمن الرحیم

من به عنوان شهردار منتخب شورای پنجم شهر تهران، ری و تجریش در پیشگاه قرآن کریم و در برابر شورای شهر و شهروندان گرانقدر تهران به پروردگار یکتا سوگند یاد می‌کنم که با به کارگیری دانش و تجربه خود و انتخاب همکاران و مدیران پاکدست، شایسته و امین و تکیه بر مشارکت مردم، بهره‌مندی از خرد جمعی و کارشناسی، ‌شرایط مناسبی را برای نیل به اهداف و برنامه‌های توسعه پایدار شهر فراهم نمایم.

بر شفافیت در اقدامات، پاسخگویی به افکار عمومی و توجه به جریان آزاد اطلاعات اهتمام ورزیده و ارتقاء جایگاه شورا اجرای کامل مصوبات قانونی و پذیرش نظارت جامعه آن را نصب‌العین قرار دهم و عدالت در توزیع منابع، رعایت صرفه و صلاح جامعه و مبارزه با فساد و خودکامگی را سرلوحه فعالیت‌های خود و همکارانم قرار دهم.

محمد علی نجفی

شهردار تهران

705

کد خبر: 833853