قتل پسر به دست پدرش/پس از کشتن مهدی، جنازه اش را داخل چاه انداختم

تندخویی پسر ۲۵ ساله خانواده، صبر پدر را لبریز کرد؛ تا آنجا که پدر به نیت کشتن پسرش اقدام به خرید یک قبضه اسلحه کمری کرد و وی را با شلیک دو گلوله از پا درآورد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فارس، ساعت 21:45 مورخه 25 شهریور 1396 فردی طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کرد که مرتکب جنایت شده و فرزندش را به قتل رسانده است.

با اعلام خبر به کلانتری 170 کهریزک بلافاصله مأمورین به آدرس اعلامی در منطقه قاسم آباد مراجعه و اقدام به دستگیری « ناصر . ن» ( 49 ساله ) کردند.

ناصر . ن در اظهارات اولیه به مأمورین گفت: ساعت 16:30 مورخه 23 شهریور 1396 فرزندم بنام مهدی (25 ساله) را با شلیک [ دو ] گلوله به قتل رساندم و جنازه‌اش را به داخل چاه انداختم و در این ساعت به خاطر عذاب وجدان اعتراف می کنم.

با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، بلافاصله موضوع به پلیس آگاهی و قاضی کشیک دادگاه کهریزک اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور رئیس شعبه 101 دادگاه عمومی کهریزک، تحقیقات جهت کشف جسد در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات تکمیلی متهم:

کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی با حضور در محل به تحقیق از متهم پرداختند.

ناصر. ن در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مهدی از حدود 13-12 سالگی خیلی عصبی شده بود تا اینکه طی سه یا چهار سال اخیر دیگر زورمان به او نمی رسید.

وی افزود: طی این مدت، مهدی بارها من، مادر و خواهرش را مورد ضرب و شتم قرار داده بود؛ حتی چندین بار با همسایگان و اهالی محل درگیر شده بود؛ ما با تمام این مشکلات ساختیم تا اینکه با شدت پیدا کردن آزار و اذیت های مهدی، حدودا دو ماه پیش به نیت کشتن مهدی اقدام به خرید یک قبضه اسلحه کمری کردم.

متهم گفت: روز جنایت ( 23 شهریور 1396 ) در یک ساختمان در حال ساخت و ساز که در آنجا کار می کردم، در حالیکه تمامی کارگران از ساختمان خارج شده بودند، مهدی را به سمت چاه [ ساختمان ] برده و دو گلوله به سمت او شلیک کردم؛ پس از کشتن مهدی، جنازه او را داخل چاه انداخته و در آن را پوشاندم.

کشف جسد:

با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، کارآگاهان به محل وقوع جنایت در یک ساختمان نیمه کاره و در حال ساخت و ساز در منطقه شورآباد مراجعه کردند.

با هماهنگی و حضور تیم‌های آتش نشانی و پزشکی قانونی در محل، عملیات خارج کردن جسد در 30 دقیقه بامداد مورخه 26 شهریور 1396 آغاز و نهایتا جسد در ساعت 03:30 از داخل چاه 14 متری خارج شد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و کشف اسلحه در محل ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت؛ جسد مقتول نیز جهت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

701

کد خبر: 838005