دانش آموزان افسران جنگ نرم هستند

یکشنبه 23 مهر 1396 - 12:04
کد مطلب: 846754
آموزش و پرورش

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به شرایط داخلی منطقه ای و بین المللی ایران گفت: همه شرایط برای ایفای نقش یک جوان مومن و انقلابی نسبت به انقلاب مهیاست.

به گزارش ایسکانیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جواد حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در دومین اجلاسیه از دوازدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب به تعبیر رهبر انقلاب، دانش آموزان افسران جنگ نرم هستند و باید تلاش کنند تا از عهده ایفای تقش خود در قبال انقلاب اسلامی برآیند.

وی افزود: انقلاب اسلامی منحصر به مردم ایران نبود و خداوند آن را به تمام مردم جهان هدیه کرد و تمام مستضعفان عالم از آن بهره مند شدند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری خاطر نشان کرد: همه کسانی که اهل فن و مطالعه هستند و ریشه های انقلاب را مطالعه کرده اند آن را هدیه مکتب عاشورا و محرم می دانند.

رییس جمهور یک کشور مدعی دموکراسی شده است و آبروی نمانده امریکا را در برابر جهانیان ریخته است.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان داشت: یک دیوانه زنجیر پاره کرده رییس جمهور یک کشور مدعی دموکراسی شده است و آبروی نمانده امریکا را در برابر جهانیان ریخته است و متحدان امریکا هم نمی توانند از امریکا دفاع کنند.

وی با تاکید اینکه شرایط برای ایفای نقش انقلابی جوانان بیش از پیش مهیاست، افزود: دانش آموزان انرژی عظیم عاشورایی خود را در صحنه مدرسه آزاد کنند،: از حضرت زینب برای ایفای نقش انقلابی خود الهام بگیرید و خودسازی متفاوت برای دیگر سازی متفاوت را سرمشق حرکت خود قرار دهید.

وی با بیان اینکه قوت جان با تقویت تقوی میسر میشود، ادامه داد: امواج شیاطین با طهارت روح کنار می رود و قوت روحانی با نماز با کیفیت به دست می آید.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خاطرنشان کرد: قوت روان هم با تقویت خصایل اخلاقی همچون بخشش، کرامت، اراده و حلم به دست می آید و جوانی بهترین زمان برای تمرین این خصوصیات است.

وی با بیان اینکه خداوند مومن قوی را دوست دارد، گفت: قدرت سازماندهی محیط، مدیریت زمان و حضور به موقع و مهارت های مدیریت منزل و معاشرت های موثر باعث قوت در عمل می شود.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: زمینه قوی شدن دانش آموزان در انجمن اسلامی دانش آموزان مهیاست و قوی شدن روح، جسم، عمل و ایمان در جوانی محقق می شود.
706

176 / 14

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار