کاهش هزینه‌های شهرداری تهران در مراسم اربعین حسینی در کربلا

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از کاهش هزینه‌های مراسم اربعین حسینی در کربلا خبر داد و گفت: امسال برای نخستین بار است که مدیریت شهری از سقف اعتبارات مصوب هم کمتر هزینه کرده است و هزینه‌های امسال کمتر از ۱۰ میلیارد تومان شده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم حسن خلیل‌آبادی با اشاره به برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلا، اظهار کرد: در این زمینه امسال برنامه‌ریزی خوبی از سوی شهرداری تهران صورت گرفته و توانستیم علاوه بر کاهش هزینه‌ها، برنامه‌های خوبی نیز انجام شد.

وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر تهران در این دوره از ابتدای برگزاری مراسم اربیعن حسینی تاکید داشتند که شهرداری در مصرف اعتبارات دقت لازم را داشته باشد که این کار با مدیرینت انجا م شده در حوزه معاونت مالی شهرداری تهران عملیاتی شد.

خلیل‌آبادی ضمن اشاره به کاهش هزینه‌ها در مراسم اربعین حسینی در سال جاری،بیان کرد: امسال 10 میلیارد تومان در این بخش اعتبارات مصوب شده بوده که بر اساس گزارشات دریافت شده مبلغ هزینه شده کمتر از اعتبارات مصوب شورای شهر تهران نیز بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به کیفیت برنامه‌ها در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته بسیاری از کارها توسط شهرداری انجام می‌گرفت و از مشارکت شهروندان خبری نبود اما امسال از این ظرفیت استفاده شد و مدیریت شهری نمره خوبی را کسب کرد.

وی در پایان گفت: در سال آتی نیز طبق برنامه ریزی که انجام خواهد گرفت تلاش می‌کنیم کیفیت برنامه بهتر از امسال باشد.
706

کد خبر: 869044