جوابیه باشگاه نساجی به مصاحبه رئیس هیات فوتبال استان مازندران

باشگاه نساجی مازندران در واکنش به مصاحبه امروز بهروان اطلاعیه ای را صادر کرد.

به گزارش ایسکانیوز، باشگاه نساجی مازندران در واکنش به مصاحبه امروز بهروان، رئیس هیات فوتبال استان مازندران اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

دوستان و هواداران نساجی مازندران؛
امروز و در فاصله یک روز مانده تا بازی حساس با ماشین سازی تبریز با انتشار مصاحبه جدید غلامرضا بهروان علیه باشگاه نساجی مازندران تایید شد که لیگ دسته اول این دوره ۱۸ تیمی نیست یا حداقل برای تیم ما ۱۹ تیمی است.
لطفا تعجب نکنید! تیم نساجی مازندران هر هفته یک بازی با حریفان خود در لیگ یک دارد و یک بازی هم با آقای بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران!
بسیاری در ایران و قائمشهر می‌دانند نساجی مازندران در فصل جاری با همدلی هواداران و تیم، نتایج امیدوارکننده‌ای کسب کرده است اما برخی‌ها تلاش می‌کنند آن را کمرنگ یا سد راه موفقیت این تیم ریشه‌دار شوند.
هر هفته سناریونویسان، کارگردانان و دشمنان نساجی قصه جدیدی می‌نویسند و به دست نابازیگران می‌دهند تا آن را به اجرا بگذارند غافل از آن که دستشان برای مردم قائمشهر و مازندران رو شده است.
با دانستن این موضوع نمی‌خواستیم در مقام پاسخگویی برآییم اما احساس کردیم سکوت باعث جری‌تر شدن نابازیگران علاقمند به بازی می‌شود.
یک پرسش ساده در خصوص در آمد بلیت فروشی مسابقات نساجی مازندران و سهم هیچ درصدی(!) باشگاه که توسط بخش خصوصی اداره می شود پرسیدیم و صدای آقایان در آمد.
با این توضیح خدمت هواداران فهیم و عاشق نساجی، نکاتی ظریف در خصوص مصاحبه تازه غلامرضا بهروان وجود دارد که بررسی آن خالی از لطف نیست؛
۱- اینکه ۱۵ هزار تماشاچی برای دیدن مسابقات نساجی وارد ورزشگاه شهید وطنی می‌شوند در حالی که فقط ۵ هزار بلیت فروخته می‌شود عجیب اندر عجیب است! ما خود معترض این قضیه هستیم و متاسفانه نقشی هم در بلیت فروشی نداریم. دوستان کاش برای خودمان هم روشن می‌کردند چرا تعداد تماشاچی با تعداد بلیت فروشی همخوانی ندارد؟!
۲- باشگاه نساجی مازندران با ارسال نامه رسمی خواستار بر عهده گرفتن بلیت فروشی مسابقات خود شد اما جالب آن که هیچ پاسخی از هیات فوتبال استان مازندران دریافت نکردیم! شاید بلیت فروشی به قول شما دردسر داشته باشد، اما به نظر می‌رسد به دردسرش می‌ارزد که تاکنون جوابی به در خواست به حق ما ندادید!
۳- بله جناب بهروان، در مورد اینکه مردم بهترین قاضی هستند کاملا با شما موافقیم. ما ادعایی نداریم اما شما که سالها بر مسند ریاست هیات فوتبال استان مازندران نشسته‌اید چه گلی بر سر فوتبال این استان و قائمشهر زدید؟ اگر عملکردتان خوب و مطلوب بوده است پس چرا برای تماشای یکی از مسابقات نساجی در فصل جاری به ورزشگاه شهید وطنی تشریف نیاوردید؟ از چه چیزی واهمه دارید؟ دلخوری کارگردانان و دشمنان نساجی یا هواداران با معرفت نساجی؟
۴- جناب بهروان شما فرموده‌اید به خاطر نساجی مازندران جلوی سازمان لیگ و فدراسیون ایستاده‌اید! این هم از آن حرفهاست. شما همین قدر که هر هفته جلوی نساجی ایستاده‌اید برایمان کافی است ضمن آن که مشکل ما هم سازمان لیگ و فدراسیون نیست. لطفا مشکلات قدیمی خود با این دو نهاد زحمتکش را به گردن نساجی نیندازید!
۵- در راستای شفاف سازی هر چه بیشتر، درخواست باشگاه نساجی مازندران از جناب غلامرضا بهروان این است که بابت برداشت ۴۰ درصد از سهم بلیت فروشی توسط هیات فوتبال استان مازندران توضیح بدهد. شاید ریاضی آقایان خوب نباشد اما بازی یکی واسه من و یکی واسه خودم در مورد سهم بلیت فروشی را خیلی هم خوب بلد هستند!
۶- و بالاخره اینکه یک بار برای همیشه و قبل از کسر هزینه های سرسام آور(!) برگزاری مسابقات دوستان میزان دقیق درآمد خود و هیات فوتبال استان و ایضا سهم باشگاه مردمی نساجی مازندران را مشخص کرده و بعد مصاحبه کنند. هر چند همه چیز برای مردم و طرفداران نساجی مازندران روشن و واضح است. در این رابطه باز هم حرف داریم و برای احقاق حق باشگاه و هواداران نساجی تا آخر ایستاده ایم.

حکایت مارادونا و غضنفر را شنیدید؟
بی بروبرگرد شنیدید! همان داستان طنز " بچه ها مارادونا را ول کنید و غضنفر را بگیرید!"
ماجرای امسال نساجی مازندران با برخی به ظاهر خودی‌ها(!) نیز مشابه همین حکایت معروف است. البته باشگاه نساجی مازندران کوشیده است به دور از حاشیه و جنجال با سیاست تنش زدایی و ایجاد آرامش به فکر صعود به لیگ برتر باشد اما مگر " غضنفر"ها می گذارند؟!
راستی این حکایت هیچ ارتباطی با جوابیه ما ندارد و اگر کسی می‌خواهد آن را به خودش ربط بدهد خودش می‌داند. باور کنید ما بی تقصیریم!

602

کد خبر: 873554