پیروزی مقتدرانه تکواندوکاران دانشگاه آزاد اسلامی در جام جهانی

تیم‌ دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران در دومین پیکار خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷، قاطعانه تیم نیجر را از پیش رو برداشت .

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و یکمین دوره رقابت‌های تیمی جام جهانی تکواندو در سال 2017 با حضور 8 تیم برتر جهان از دقایقی پیش در سالن «تریچویله» آبیجان کار خود را آغاز کرد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران که در گروه دوم این رقابت ها با تیم‌های ساحل عاج، چین و نیجر هم‌گروه شده بود در دومین مبارزه خود رو در روی تیم نیجر قرار گرفت و توانست مقتدرانه و با نتیجه 37 بر 14 با موفقیت از شیاپ‌چانگ خارج شود.

سروش احمدی، هادی تیران ولی پور، سید حسین احسانی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی و عرفان ناظمی ترکیب تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها تشکیل دادند که با کسب دو پیروزی در ادامه باید به مصاف نماینده ساحل عاج بروند.

نمایندگان کشورمان در اولین مسابقه خود نیز به مصاف تیم چین رفتند و موفق شدند با پیروزی (58 بر 51) این مبارزات را به پایان برساند.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم تعیین می‌شود. هر برد 3 امتیاز و هر تساوی یک امتیاز برای تیم‌ها در جدول رده بندی حساب خواهد شد.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.

مسابقات جام جهانی G2 است و به مقام اول، دوم، سوم و پنجم تیمی به ترتیب 20، 12، 7.2 و 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.

کد خبر: 880868