بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران؛

مسئولین برخورد نکنند، دانشجویان آتش به اختیار عمل می کنند

شنبه 25 آذر 1396 - 12:02
کد مطلب: 885172
بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران پیرامون فتنه انگیزی ها به بهانه روز دانشجو بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش ایسکانیوز، متن بیانیه به شرح زیر است:

فتنه معنایش این است که یک عده‌ای بیایند با ظاهرِ دوست و باطنِ دشمن وارد میدان شوند، فضا را غبارآلود کنند؛ در این فضای غبارآلود، دشمن صریح بتواند چهره‌ی خودش را پنهان کند، وارد میدان شود و ضربه بزند.(امام خامنه ای29/10/1388)

در روزهای اخیر، مراسمی به بهانه روز دانشجو توسط تشکل به اصطلاح اسلامی برگزار گردیدکه نه در شأن دانشگاه بود و نه در شأن دانشجو و تماماً دهان کجی برخی منورالفکران به امت حزب الله ایران اسلامی و آرمان ها و اعتقاداتشان بوده است.

دانشگاهی که امام راحل و بزرگوارمان، از آن به کارخانه انسان سازی یاد می کند را عده ای محیط لجن پراکنی های خود قرار داده و با توهین به شخص عظمای ولایت و حمایت از سران فتنه و همچنین توهین به روحانیت و حوزه های علمیه سعی بر نابودی و به اضمحلال کشاندن آن را دارند.

مراسمی که کانال های ضد انقلاب برای آن تبلیغات حداکثری انجام می دهند و شخصیتی بی ارزش که خودش از تفاله های فتنه گران است، بی محابا و دهان دریده به ارزش های انقلاب، اهانت و با تمسخر مسئولین حال و گذشته کشور سبب تهییج یکسری فریب خوردگان و ایجاد شعارهای هنجار شکنانه می شود.

البته حمایت نابخردانه مسئولین پردیس در برگزاری چنین مراسمی،که به هر طریقی، علی رغم مخالفت های دیگران، در برپایی آن کوشا بودند، نشان از نیت های شومی دارد و آن هم تبدیل کردن پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به حیاط خلوت ضد انقلاب و برخی جریان های سیاسی خاص است که البته به فضل الهی سال هاست دانشجویان و دانشگاهیان انقلابی سد آن شده اند و هرگز چنین اجازه ای به آنها نخواهند داد، که البته نبود حراستی کارآمد، مزید بر این علت نیز می باشد.

جالب است مسئولین به ظاهر زیرک در نوشته ای نادرست در سایت منتسب به پردیس، در حرکتی فرار رو به جلو، این مراسم پر از توهین به انقلاب و انقلابیون را زیر چتر انقلاب معرفی کرده اند و با برابر دانستن آن با برنامه بسیج دانشجویی، آن را مصداق گرامیداشت روز استکبارستیزی دانسته اند!

دهان کجی هایی که امروز شاهد آن هستیم به دلیل عدم برخورد با موارد گذشته تشکل های به اصطلاح اسلامی است که با نصب عکس و پوستر سران ملعون فتنه و اهانت به مقام ولایت، آزادانه به نشر افکار پلید خود پرداختند و نیز البته به خاطر مسئولینی است که عامدانه و هوشیار علی رغم تذکرات فراوان از این موارد گذشتند و این یعنی تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...!

مسئولینی که نان نظام و انقلاب را میخورند و در ظاهر حرف از امام و رهبری میزنند لکن آنچه که قِی می کنند همان سخنان و خواسته های ضد انقلاب است. همین ها که با سرپوش گذاشتن بر رویه های خلاف اسلام و انقلاب برخی منورالفکران به تغییر ملایم اندیشه های جوانان این مرز و بوم به سمت ناصحیح، کمر بسته اند.

بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران ضمن همدردی با امت حزب الله غمگین از چنین حوادثی، اعلام میدارد اگر مسئولین، در اسرع وقت با خاطیان برخورد ننمایند، این تشکل انقلابی، آتش به اختیار عمل کرده و عواقب هرگونه اتفاقی با مسئولین دانشگاه تهران می باشد.

بی تردید من برای شما از عذاب روزی بزرگ می ترسم.(شعرا135)

174 / 24

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار