رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تهران:

هیچ برنامه‌ای برای ادغام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شرق استان تهران نداریم

پنج‌شنبه 7 دی 1396 - 00:42
کد مطلب: 890187
تودیع و معارفه رییس واحد یادگار امام (ره)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: واحدهای دانشگاهی در استان تهران بویژه در شرق استان تهران ادغام نخواهند شد.

به گزارش ایسکانیوز، محمدمهدی طهرانچی اظهار کرد: نکاتی که درباره ادغام واحدهای دانشگاهی در استان تهران مطرح می‌شود، جایگاهی در برنامه‌ریزی‌های دانشگاه آزاد ندارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران اضافه کرد: در تصمیم‌گیری‌هایی که جدیداً اخذ شده، مباحث ناحیه بندی و اشتراک استانی از لحاظ استادان و دانشجویان مطرح هست که ما بتوانیم با ترکیب جمعیت دانشجوها و برای حفظ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، مدیریت خوبی را داشته باشیم.

طهرانچی بیان کرد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در غرب استان تهران بیش‌ از حد به هم نزدیک است و به‌ صورت ناحیه بندی واحد را اداره می‌کنیم اما در شرق استان تهران هیچ‌گونه برنامه برای ادغام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نداریم.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: متناسب با طرح تحولی که برای دانشگاه کارآمد داریم، برخی از رشته‌ها حذف و رشته‌هایی که بتواند در منطقه‌ها مؤثر باشد به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان نهران اضافه خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران درباره رشته پزشکی در دانشگاه‌های آزاد استان تهران تصریح کرد: بحث پزشکی منوط به مجوزهای لازم از وزارت بهداشت است و مرحله‌به‌مرحله و با توجه به ظرفیت‌ها باید پیگیری شود.

طهرانچی افزود: معاونت پزشکی وزارت بهداشت و همکاران ما در دانشگاه آزاد استان تهران بسیار پیگیر هستند تا مشکل رشته پزشکی حل شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی درباره بیمارستان دانشگاه آزاد رودهن که سال‌ها است به حال خود رها شده است، گفت: اگر همه منطقه رودهن و پردیس کشش یک بیمارستان را داشته باشد و حمایت مردمی را بتوانیم در کنار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن داشته باشیم ازلحاظ مجوزها اقدام خواهیم کرد.

وی در گفت و گو با خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نیاز به حمایت مردم و مسئولان منطقه دارد تا بتوان این بیمارستان را تکمیل کرد و خدمات خوبی را به مردم رودهن ارائه کند.

179 / 165

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار