گواردیولا همین منچستریونایتد را قهرمان لیگ برتر می کرد

جیمی کرگر، اسطوره باشگاه لیورپول، معتقد است صحبت های ژوزه مورینیو در مورد سیاست نقل و انتقالات منچستریونایتد درست نیست.

به گزارش ایسکانیوز، مورینیو به تازگی در اشاره به قیمت بالای مدافعان منچسترسیتی، اعلام کرده بود که این باشگاه برای خرید مدافع، به اندازه قیمت مهاجم پول پرداخت می کند.

این در حالی است که خود او از زمان حضور در الدترافورد، مبلغ زیادی برای خرید بازیکنان جدید پرداخته کرده؛ اما در حال حاضر، تیمش با 15 امتیاز اختلاف نسبت به رقیب همشهری، در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار دارد.

اما کرگر معتقد است که گواردیولا نشان داده که می تواند هر تیمی را به سطح بالاتری برساند و صحبت های مورینیو را بهانه جویی می داند.

او در ستونش در نشریه تلگراف نوشت:" یک اشتباه در صحبت های مورینیو که می گوید تفاوت منچستریونایتد و منچسترسیتی، پول است، وجود دارد. اگر پپ گواردیولا سرمربی منچستریونایتد بود، معتقدم آنها می توانستند قهرمان لیگ شوند.

اگر به ابتدای فصل برگردیم و کیفیت بازیکنان سیتی و یونایتد را نفر به نفر بررسی کنیم، به نظرتان کدام تیم بهتر است؟

آیا ادرسون بهتر از دخیاست؟ مدافعان میانی سیتی، نیکلاس اوتامندی و جان استونز بهتر از اریک بایی و فیل جونز هستند؟ هواداران یونایتد فرناندینیو را می خواهند یا نمانیا ماتیچ؟

منچستریونایتد برای خرید پل پوگبا، رکورد نقل و انتقالات را شکست و در تابستان گذشته، روملو لوکاکو را به گران ترین بازیکن لیگ برتر تبدیل کردند. کدام باشگاه انگلیسی چنین نقل و انتقالاتی داشت؟

یک سال قبل، کدام هوادار منچستریونایتد یا تیم ملی انگلیس، حاضر بود مارکوس راشفورد را با رحیم استرلینگ عوض کند؟ و وقتی آنتونی مارسیال از موناکو به منچستریونایتد پیوست، از لروی سانه رزومه قوی تری نداشت؟

ما می توانیم این لیست را ادامه بدهیم. در حالی که مورینیو فکر می کند این بازیکنان هستند که نمی توانند نکته های تاکتیکی اش را اجرا کنند، من معتقدم که گواردیولا با همین تیم که مورینیو فکر می‌کند باید تقویت شود، رویکرد متفاوتی را در پیش می گرفت."

606

کد خبر: 890911