ملاک انقلابی بودن است مخالف و ضد انقلاب جایی در دانشگاه آزاد ندارد

یکشنبه 24 دی 1396 - 11:49
کد مطلب: 896634
389

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد :روحیه انقلابی نداشتن برخی مدیران دغدغه مقام معظم رهبریست. بدنه دانشگاه آزاد اسلامی بدنه ای متدین و افراد آن مومن هستند. ملاک انقلابی بودن است مخالف و ضد انقلاب جایی در دانشگاه آزاد ندارد.»

به گزارش ایسکانیوز، حجت‌الاسلام رضا ایمانی‌خواه در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به تبیین رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و شاخص‌های دانشگاه را برگرفته از منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: «مدیریت اسلامی مدیریت مردمی است. بحث مدیریت دوطرفه است یک طرف خداوند و طرف دیگر مردم هستند.»

امانی‌خواه انقلابی بودن در مدیریت را شاخصی دیگر بیان کرد و افزود: «روحیه انقلابی نداشتن برخی مدیران دغدغه مقام معظم رهبریست. بدنه دانشگاه آزاد اسلامی بدنه ای متدین و افراد آن مومن هستند. ملاک انقلابی بودن است مخالف و ضد انقلاب جایی در دانشگاه آزاد ندارد.»

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان شاخص دیگر در دانشگاه را حرکت مبتنی بر علم و درایت عنوان کرد و گفت: «برای اینکه فضا فضای علمی است باید مدیریت رو به جلو باشد یعنی همت همراه با انگیزه خدمت.»

ایمانی خواه با توجه به رویکرد جدید دانشگاه بیان کرد: «دیگر رویکرد مدیریتی در دانشگاه جهادی بودن آن است. دانشگاه اکنون به مرحله رشد رسیده و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه بخشی از مدیریت جهادی است.»

دکتر امین رضا کمالیان رئیس سابق واحد زاهدان نیز با تشکر و قدردانی از روسای واحدها و مراکز استان سیستان و بلوچستان، معاونان و کارکنان به بیان گزارشی از عملکرد حضور خود در مدت تصدی رئیس دانشگاه پرداخت.

در بخشی دیگر از این جلسه، روسای واحدها و مراکز استان با قدردانی از کمالیان انتصاب دکتر سلطانعلی میر را به‌ عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد زاهدان تبریک گفتند.

سلطانعلی میر سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد زاهدان هم اعلام کرد:‌ «قرار شده جلسه تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد زاهدان بزودی با حضور دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد زاهدان برگزار شود.»

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اولین روز کاری خود در دانشگاه را با حضور بر مزار شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس در واحد و تجدید میثاق با این عزیزان آغاز کرد.

204

188 / 174

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار