زارعی طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی:

کاش به جای تو صد بار سوزانده شوم تا تو و پرچم افراشته‌ات بر فرق عالم در اهتزاز باشید

جمعه 29 دی 1396 - 10:12
کد مطلب: 898527
زارعی

عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی آورد: وقتی صدایت را شنیدیم که برای هتک حرمت نشانه هویت ملّی گفتی که کاش به جای پرچم ایران ده بار می‌سوختی! به پاس مجاهدت‌ها و برای خستگی‌هایت در پیکار با دشمنان می‌گویم؛ کاش به جای تو صد بار سوزانده شوم تا تو و پرچم افراشته‌ات بر فرق عالم در اهتزاز باشید.

به گزارش ایسکانیوز، چندی قبل تصویری از آتش زدن پرچم کشورمان منتشر شد، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به این اقدام گفت: «کاش آن نادان به جای پرچم ایران من را 10 بار آتش می‌زد.»

مجتبی زارعی عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به این گفته سردار قاسمی طی نامه‌ای تاکید کرد: کاش به جای تو صد بار سوزانده شوم تا تو و پرچم افراشته‌ات بر فرق عالم در اهتزاز باشید.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

« سردار! آتش بر دل ما نزن! کاش به جای تو صد بار سوزانده شوم!

حاج قاسم عزیز! وقتی صدایت را شنیدیم که برای هتک حرمت نشانه هویت ملّی بغض کردی و گفتی که کاش به جای پرچم ایران ده بار می‌سوختی! به پاس مجاهدت‌های تو و برای خستگی‌هایت و برای مرهم بر تاول پاهایت در پیکار با دشمنان وطن از موضع یک معلم کوچک دانشگاه می‌گویم؛ کاش به جای تو صد بار سوزانده شوم تا تو و پرچم افراشته‌ات بر فرق عالم در اهتزاز باشید.

تو را پیش تر نیز به جای ملّی گرایانِ رمانتیکِ وطن که ایرانیان را در بستان و خرمشهر و مریوان تنها گذاشته و از پشت بر ایشان خنجر زدند در وسط میدان دیده‌ایم؛ میدانی که اکنون به یُمن کار و فرماندهی شبانه روزی‌ات تا مدیترانه گسترده شد و... ، اخلاص تو به خدا و امام و ایرانیان، حجّت موجّه ماست و...

لقد رضی الله عن المٔومنین اذ یبایعونک تحت الشّجر فعلم ما فی قلوبهم فأنزل السّکینة علیهم و أثٰبهم فتحا قریبا»

منبع: فارس

304

190 / 156

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار