اقدام جالب عضو هیات علمی واحد اردبیل برای کمک به امور خیریه

شنبه 28 بهمن 1396 - 13:29
کد مطلب: 908050
5

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در یک اقدام جالب از دانشجویان خود خواست به صورت اختیاری هزینه شیت‌های تحویل پروژه را به موسسه خیریه مهرجویان اهدا کنند.

به گزارش ایسکانیوز، اسلام کرمی اظهار کرد: دانشجویان طراحی شهری ورودی ۹۵ هزینه شیت‌های تحویل پروژه کارگاه ۳ را برای جلوگیری از هدر رفت کاغذ و اشاعه الگوی قناعت و ترویج احسان بجای آن، به موسسه خیریه مهرجویان تقدیم کردند تا قدمی هر چند کوچک در راه کمک به هم نوعان خود بردارند، امید که این سنت در تمامی تحویل پروژه های رشته های مختلف ترویج پیدا کند.

وی افزود: به پاس نکوداشت سنت تکریم و احسان در جامعه و با توجه به فرمایشهای مقام معظم رهبری و تحقق مفهوم قناعت و اصلاح الگوی مصرف و جهاد اقتصادی به همه دانشجویان درس کارگاه طراحی شهری3 اطلاع رسانی شد که من کارها را در لب‌تاپ می‌بینم و از تهیه پلات و پرینت خودداری کنند و بجای آن هرکس مختار است از یک ریال تا هر رقم که دلخواهش است به یکی از سازمانهای خیریه اهدا کرده و در اجر معنوی علم سهیم باشند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل تاکید کرد: هرکس به اندازه دلخواه خود در این فعالیت معنوی سهیم باشد و هر کس نخواهد کمک کند هیچ اجباری نیست و هیچ ارتباطی با نمره دانشجو ندارد.

وی ادامه داد: از دانشجویان درخواست کرده ایم حتی اگر یک ریال هم اهدا می کنید از صمیم قلب و بدون اجبار و اکراه باشد که هدف جلوگیری از صرف هزینه های انبوه برای پلات و کاغذ و کمک به محیط زیست و انجام کار خیر احسان مشارکت همگانی است.

کرمی گفت: به دانشجویان سفارش شده مبادا اسمی از شخصی که علاقه ای به این کار ندارد، ببرید که اجر معنوی زایل و راه به ریا می‌برد.

بنیاد خیریه مهرجویان مشگین شهر از این عضو هیات علمی و همچنین دانشجویان وی با اهدای لوحی قدردانی کرده است.

179 / 174

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار