اهدای کانکس به زلزله‌زدگان کوهبنان

اهدای ۱۸ کانکس از سوی انجمن صنفی کارفرمایی فروشندگان اسباب‌بازی و پولیشی استان تهران به زلزله‌زدگان کوهبنان، بار دیگر جلوه‌ای از مهربانی را به نمایش گذاشت.

به گزارش ایسکانیوز از امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انجمن صنفی فروشندگان اسباب‌بازی و پولیشی استان تهران با پیگیری و همکاری دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان با اهدای ۱۸کانکس به یاری مردم زلزله‌زده شهرستان کوهبنان در استان کرمان شتافتند.

پس از گذشت نزدیک به ۲ ماه از وقوع زلزله‌ی ۵.۲ ریشتری در جَور و کوهبنان از توابع استان کرمان و سرمای شدید هوا در این مناطق کوهستانی، مردمان صبور کوهبنانی هنوز به روال عادی زندگی برنگشته‌اند.

در این میان خیرانی از سراسر کشور تلاش می‌کنند با یاری رساندن به آسیب‌دیدگان از زلزله، سختی این روزها را برای آن‌ها کم‌رنگ‌تر کنند.

این انجمن با همکاری دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی کانون پس از انجام طرح کاروان شادی (ارسال اسباب‌بازی برای کودکان زلزله‌زده استان کرمانشاه) و طرح کاروان شادی۲، تهیه ۱۸ کانکس جهت اعزام برای هموطنان زلزله زده کرمان منطقه کوهبنان را اجرا کردند.

این کانکس‌های ۹ متری به افرادی اهدا شد که نیازمند هستند و شرکت سازنده، ضمانت کانکس‌ها را به مدت یک سال برعهده دارد.

با پیگیری‌های مدیرکل کانون کرمان نیز افراد نیازمند در این منطقه شناسایی و کانکس‌های اهدایی به آن‌ها تحویل داده شد.

502

کد خبر: 908560