تشکیل کارگروه ویژه برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران/ تحویل کامل سوله‌ها تا سال ۹۸

جمعه 4 اسفند 1396 - 10:26
کد مطلب: 909867
سوله

 رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: به گونه‌ای برنامه ریزی شده که تمام سوله‌های مدیریت بحران تا پایان سال ۹۸ تحویل و در اختیار سازمان مدیریت بحران قرار گیرد.

به گزارش ایسکانیوز، احمد صادقی گفت: در رابطه با باز پس گیری سوله‌های مدیریت بحران از سازمان ورزش شهرداری اقداماتی صورت گرفته بود، اما این اقدامات چندان تاثیر گذار نبود.

وی افزود: پیش از این شاهد یک مصوبه از سوی شورای چهارم شهر تهران بودیم و در این مصوبه ذکر شده بود که طی ۲ سال باید سوله‌های مدیریت بحران به سازمان پس داده شود.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران با اشاره به عدم تحویل سوله‌های مدیریت بحران به سازمان خاطرنشان کرد: از ۲ سال زمانی که به سازمان ورزش شهرداری تهران داده شده، مدتی است که گذشته، اما هنوز سوله‌های مدیریت بحران به سازمان پس داده نشده است.

صادقی از تشکیل کمیته‌ای ویژه به دستور شهردار تهران برای بازگرداندن سوله‌های مدیریت بحران خبرداد و تصریح کرد: شهردار تهران دستور داد کمیته‌ای شکل بگیرد و در این کمیته که معاونین شهردار نیز عضو آن هستند برنامه ریزی‌های لازم برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران صورت گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چه بازه زمانی برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران در نظر گرفته شده است؟، اظهارکرد: به دلیل اینکه برای گرفتن سوله‌های مدیریت بحران پیش از این اقدامی صورت نگرفته است، نیازمند بازه زمانی ۲ ساله مجدد برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران هستیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران در خصوص زمان بندی صورت گرفته برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران شهر تهران اذعان کرد: پیش بینی ما این است که طی سال ۹۷، حدود ۵۰ درصد سوله‌های مدیریت بحران پس گرفته شود و در مرحله بعد نیز در سال ۹۸، مابقی سوله‌های مدیریت بحران شهر تهران در اختیار سازمان مدیریت بحران قرار گیرد.

صادقی تاکید کرد: در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که پیش بینی می‌شود تا سال ۹۸، تمامی سوله‌های مدیریت بحران در اختیار سازمان قرار گیرند.

میزان ۷۰۵

166 / 14

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار