بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خطاب به احمدی‌نژاد:

چرا قبل از انتخابات سال ۱۳۹۶ و رسیدگی به جرم‌های اطرافیانتان به یاد گفتن حقائق نبودید؟

جمعه 4 اسفند 1396 - 12:14
کد مطلب: 909915
احمدی نژاد

بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای خطاب به احمدی نژاد گفت: چرا قبل از انتخابات سال ۱۳۹۶ به یاد گفتن حقائق نبودید؟

به گزارش ایسکانیوز، بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای پیرامون نامه اخیر محمود احمدی‌نژاد به رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: اگر به واقع اینقدر اوضاع سیاه است که شما نمایش می‌دهید، چرا اینقدر دیر به یاری مردم مظلوم آمده‌اید؟ چگونه قبل از ایام انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1396 و رسیدگی به جرم‌های اطرافیانتان؛ به یاد مردم مظلوم و گفتن حقائق نبودید؟
متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
« متأسفانه در ایام اخیر شاهد هجمه‌ها و سخنانی از محمود احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام علیه قوه قضائیه، دیگر ارکان و یادگارهای امام خمینی(ره) در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم که اگر خودمان، این تغییر 180 درجه‌ای عقاید و مواضع ایشان را نمی دیدیم و نمی شنیدیم، داستان‌های تاریخی ریزش خواص صدر اسلام و تاریخ انقلاب را اغراق می دانستیم.
جناب آقای محمود احمدی‌نژاد اخیرا نامه‌ای به ظاهر خیرخواهانه برای مقام معظم رهبری مرقوم کرده‌اید. در همین راستا مختصرا سوالاتی را جهت روشن شدن اذهان مطرح می‌نماییم که مردمِ فهیم، خود بهترین قضاوت کنندگانند؛
در ابتدا این سوال مطرح است که چگونه جنابعالی که به مدت 8 سال در رأس قوه مجریه با بالاترین قدرت و اختیارات بودید، هیچگاه به یاد فریاد علیه ظلم دستگاه قضائی، اصلاح قانون اساسی و آزادی افراد معترض به حکومت نیافتادید!؟
چگونه است پس از انتخابات سال 88 و ایام فتنه، سخنی از عدم دستگیری مخالفان نزدید؟
به زعم شما شورای نگهبان در سال‌های 1384 و 1388 و قبل تر از آن دست به مهندسی آراء نزده بود و به یک باره پس رد صلاحیت شما به این مهم پی بردید؟
اگر واقعا تصور می‌کنید شورای نگهبان و دیگر نهادها اینگونه عمل می‌کنند و با تاخیر چند ساله دم از مهندسی آراء می‌زنید، خائن به ملت هستید.
اگر هم مطلب گفته شده مانند دیگر ادعاهای اخیرتان بی پایه اساس و بر مبنای نفسانیت باشد، باید از عاقبت ادامه این رفتار غیرمؤمنانه به خدا پناه برد.
چگونه جنابعالی که مدعی احترام به رأی و نظر مردم هستید؛ در مدت ریاست جمهوریتان، شاهد اختلافات کثیر با مجلس شورای اسلامی و زیر پا گذاشتن مصوبه‌های قانونی مجلس که ماحصل رای ملت می‌باشد، بودیم؟
آن زمان نیز همین‌قدر معتقد به احترام برای رأی ملت بودید؟
براستی مگر در فاصله‌ کوتاه اتمام ریاست جمهوری جنابعالی تا به امروز چه مشکلات لاینحلی اتفاق افتاده که به یک باره یاد تغییرات گسترده افتاده‌اید؟
اگر به واقع اینقدر اوضاع سیاه است که شما نمایش می‌دهید چرا اینقدر دیر به یاری مردم مظلوم آمده‌اید؛ چگونه قبل از ایام انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1396 و رسیدگی به جرم‌های اطرافیانتان؛ به یاد مردم مظلوم و گفتن حقائق نبودید؟
در آخر لازم میدانیم یاد آور شویم جنابعالی بعنوان فردی که 8 سال در رأس قوه مجریه بوده‌اید‌، خود و دولتتان یکی از مهم ترین عناصر بوجود آمدن وضع موجود هستید و بهتر است نزد ملت پاسخگوی عملکردتان باشید تا اینکه‌ فرافکنی نموده و ژست اپوزیسیون به خود بگیرید.
به یاد داشته باشید عرصه تاریخ اسلام فراوانند کسانی که بعد از مدتی مجاهدت و فداکاری به قعر آتش دوزخ سقوط کرده‌اند.»

منبع:فارس

204

188 / 14

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار