کدام مجری‌ها برنامه تحویل سال را اجرا می‌کنند؟+جدول

امسال 9 شبکه سیما، ویژه برنامه تحویل سال پخش خواهند کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی رسانه ملی ، در نشست معاون سیما و مدیران شبکه ها با خبرنگاران اعلام شد 9 شبکه سیما برای ساعات پایانی سال 96 و آغاز سال 97 ویژه برنامه تدارک دیده اند.

از آنجا که نخستین روز سال 97 با سالروز شهادت امام هادی (ع) مصادف است ، ویژه برنامه های تحویل سال و شب شهادت آن امام همام رنگ و بوی مناسبتی به خود می گیرد.

در این نشست خبری اعلام شد شبکه یک سیما ویژه ‌برنامه «یکِ یک» را با اجرای سید علی ضیا از شنبه (26 اسفند) آغاز می کند و در ساعات تحویل سال این برنامه با حال و هوای مناسبتی تقدیم مخاطبان خواهد شد. ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی و محمد سلوکی پخش خواهد شد.

«بهار نارنج» برنامه تحویل سال شبکه سه سیما اعلام شد که چند روز قبل از تحویل سال با اجرای احسان علیخانی به روی آنتن خواهد رفت.

شبکه چهار سیما امسال ویژه برنامه ای از جنس برنامه های ادبی و فرهنگی شبانه اش را برای پخش در لحظات تحویل سال تدارک دیده است و مخاطبان خود را پای‌ «سفره هفت‌سین فرهنگی» می‌نشاند.

ویژه برنامه تحویل سال شبکه چهار امسال از پایتخت کتاب ایران، شهر کاشان پخش می شود و پس از تحویل سال در استودیو با محمد صالح علا و قصه خوانی هایش ادامه می یابد. برنامه تحویل سال «شب فیروزه‌ای» از برج میلاد روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

شبکه نسیم برنامه «دورهمی» را به شکل ویژه برنامه از ساعت 16 تا 18 پخش می‌کند. شبکه آموزش هم پیش از تحویل سال نو به استقبال نوروز خواهد رفت و این ماموریت را به برنامه «پنجره‌ها» محول کرده‌است. این برنامه با عنوان «پنجره‌های نوروزی» با اجرای مجید واشقانی از روز جمعه 25 اسفند ماه تا روز سه‌شنبه 29 اسفند ماه میهمان مخاطبان خواهد بود.

شبکه جام جم "فرش فیروزه ای" را در لحظات تحویل سال برای مخاطبان خارج از مرز های ایران پهن می کند و آقایان رهبرحقیقت و هومن ستوده اجرای این برنامه ها را بر عهده می گیرند .

شبکه افق نیز با ویژه برنامه ای متنوع مخاطبان خود را در دقایق پایانی سال 96 همراهی می کند.

کد خبر: 915129