بررسی طرح پیشنهادی وزارت دفاع در مورد پادگان جی؛ به زودی

دوشنبه 13 فروردین 1397 - 15:39
کد مطلب: 918863
پادگان جی

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: هماهنگی با نهادهای نظامی و رسیدگی به طرح پیشنهادی وزارت دفاع در مورد پادگان جی به زودی عملیاتی می شود.

به گزارش ایسکانیوز ؛حسن رباطی با اشاره به گزارش عملکرد معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در دوره مدیریت جدید شهری، گفت: به منظور گسترش زمینه همکاری بیشتر و هماهنگی مورد نیاز در موضوعات، مسائل و مشکلات مشترک بین مناطق حاشیه و پیرامون شهر تهران با حضور فرمانداری های همجوار جلسه؛ هم اندیشی با استاندار تهران، فرمانداران استان تهران، مدیران کل سازمان‌های خدمات رسان و مسئول در استان تهران برگزار شد.


وی افزود: بر این اساس یکی از اقدامات صورت گرفته در نیمه دوم سال ۹۶ به منظور تعیین تکلیف پدیده سدمعبر شهری؛ هفت کارگروه شامل سد معبر ساختمانی و عمران، سد معبر صنفی، سد معبر دست فروشان، سد معبر سیار، سد معبر متکدیان حقوقی و قضایی، اطلاع رسانی و آموزش شهروندی با مسئولیت بخش های مختلف شهرداری تهران تشکیل شد.

معاون شهردار تهران با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر الزام "شهرداری برای همکاری و هماهنگی با دستگاه های اجرایی ذیربط در چهارچوب قوانین و مقررات نسبت به تشکیل ستاد هماهنگی توسعه و ساماندهی جایگاه های سوخت رسانی در شهر و اقدامات موثر برای جایگاه های سوخت رسانی اعم از بنزین و گاز به ویژه برای وسایل حمل و نقل عمومی و ساماندهی جایگاه های موجود در سطح شهر"، خاطرنشان کرد: بر این اساس احداث جایگاه های کوچک مقیاس در مناطق شهرداری تهران مطرح و دستورالعمل اجرای توسط معاونت شهرسازی و ترافیک به مناطق ارسال شده است.

رباطی با اشاره به اینکه تامین منابع درآمدی برنامه‌های اجرایی شهرداری تهران مدیریت بر انجام آن با فعال‌سازی "ستاد عالی درآمد" که با محوریت معاونت هماهنگی امور مناطق صورت می‌گیرد، گفت: در جلسه نظارت ستادی وضعیت تمام آیتم های ده گانه درآمد، بررسی و برنامه جبرانی به منظور تحقق کامل تعهدات ارائه می‌شود.

وی با اشاره به جلسات معاونت هماهنگی امور مناطق با سازمان ها و نهادها و نیروهای مسلح به منظور پیگیری‌ برخی موضوعات، تصریح کرد: موضوع ملک شهید شاه آبادی منطقه ۷، رسیدگی به طرح پیشنهادی وزارت دفاع در مورد پادگان جی، رسیدگی به پروژه طوبی در منطقه ۲۲، پروژه باران در منطقه ۳، باغ آسمان در منطقه ۴ و گل مریم در منطقه ۷ با سازمان ها و ارگان های نظامی مورد بررسی قرار گرفت.

معاون شهردار تهران گفت: همکاری با سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تمهیدات لازم با این معاونت نسبت به اسکان اضطراری سوله‌های مدیریت بحران نقاط شهر تهران به عمل آمده و آماده ارائه به شهروندان در مواقع ضروری است.

وی با اشاره به بازدید نظارت ستادی این دوره از مناطق در پاییز و زمستان سال ۹۶ افزود: در این بازدیدها مصوبات نظارت های قبلی و مصوبات شورای شهرداران در حوزه‌های نگهداشت شهر ارزیابی و عملکرد منطقه در مورد درآمدهای تعهد شده پروژه های غیر مستمر، تملک دارایی ها و سرمایه ای مورد توجه و پیگیری قرار گرفت.

مهر

۷۰۶

176 / 165

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار