تقدیر از 18 دانشجوی برتر دانشگاه آزاد اسلامی در جشنواره «جایزه ملی ایثار»

سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 11:21
کد مطلب: 934623
1

دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دومین جشنواره آموزشی – تحصیلی «جایزه ملی ایثار» مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دومین جشنواره آموزشی تحصیلی «جایزه ملی ایثار» صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران و دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در دانشگاه تهران برگزار شد.

این جشنواره که با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، دانشگاه آزاد اسلامی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز مدیریت حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود، اهدافی همچون افزایش انگیزه، تحرک و نشاط تحصیلی با رویکرد هویت بخشی و ارتقای توانمندی دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر، شناسایی و تجلیل از چهره های موفق و برتر آموزشی و ارج نهادن به مقام آموزشی و پژوهشی جامعه ایثارگران، فرصت‌آفرینی برای معرفی استعدادهای برتر آموزشی و تحصیلی ایثارگران به آحاد جامعه و آماده‌سازی فرزندان شاهد و ایثارگر برای ورود به میدان رقابت های علمی و آموزشی در سطح ملی و بین‌المللی را دنبال می کند.

در این جشنواره از 71 نفر از برترین ها و سرآمدهای آموزشی – تحصیلی سراسر کشور شامل دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر در همه رشته ها و مقاطع تحصیلی تجلیل به عمل آمد که از این بین 18 نفر از دانشگاه آزاد اسلامی، 15 نفر از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، 15 نفر از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، 12 نفر از حوزه های علمیه و 11 نفر از وزارت آموزش و پرورش هستند. دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به جامع بودن، بیشترین تعداد برگزیده را از آن خود کرده است.

نفرات برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی در دومین جشنواره آموزشی تحصیلی «جایزه ملی ایثار»، به شرح زیر است:

رقیه صادق‌زاده دانشجوی واحد تبریز (رتبه برتر رشته شیمی آلی مقطع دکتری تخصصی)

راهبه الیاسی دانشجوی واحد کرمانشاه (رتبه برتر رشته مدیریت بازرگانی مقطع دکتری تخصصی)

فاطمه سادات مجیدی دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته معماری مقطع دکتری تخصصی)

زهرا سالارپور دانشجوی واحد علوم پزشکی (رتبه برتر رشته پزشکی مقطع دکتری حرفه‌ای)

مریم ترکیان دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته دندانپزشکی مقطع دکتری حرفه‌ای)

هانیه غفاری دانشجوی واحد علوم پزشکی تهران (رتبه برتر رشته داروسازی مقطع دکتری حرفه‌ای)

توحید اسدیان دانشجوی واحد علوم و تحقیقات (رتبه برتر رشته مدیریت ورزشی مقطع کارشناسی ارشد)

مریم نظری دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته فلسفه و هنر مقطع کارشناسی ارشد)

پریا بی‌باک دانشجوی واحد کرج (رتبه برتر رشته مدیریت آموزشی مقطع کارشناسی ارشد)

فاطمه زارعی محمودآبادی دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته پرستاری مقطع کارشناسی ارشد)

فاطمه صفی‌خانی دانشجوی واحد قزوین (رتبه برتر رشته عمران مقطع کارشناسی ارشد)

طیبه برخورداری شریف‌آبادی دانشجوی واحد کرمان (رتبه برتر رشته علوم قرآن و حدیث مقطع کارشناسی ارشد)

نرجس خاتون رهایی دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته مهندسی تکنولوژی نرم‌افزار کامپیوتر مقطع کارشناسی)

محمدتقی جهانبخش دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته مترجمی زبان انگلیسی مقطع کارشناسی)

اسدالله عظیمی دانشجوی واحد میانه (رتبه برتر رشته تربیت‌بدنی مقطع کارشناسی)

ابراهیم رستمی دانشجوی واحد گچساران (رتبه برتر رشته پرستاری مقطع کارشناسی)

رضا آبدار دانشجوی واحد یاسوج (رتبه برتر رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی)

محمدجواد آزادی دانشجوی واحد قزوین (رتبه برتر رشته مهندسی آی‌تی مقطع کارشناسی

202

167 / 174

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار