نامه دانش آموزان انجمن اسلامی به محصلان  فلسطینی به زبان های مختلف

دانش آموزان انجمن اسلامی به زبان های مختلف به دانش آموزان فلسطینی نامه نوشتند.

به گزارش ایسکانیوز هم زمان با روز قدس، نامه دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی به دانش آموزان فلسطینی به زبان های مختلف منتشر شد.
بسم الله الرحمن الرحیم
أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ

به نام خالق شب های امنی که بد صفتان ،امنیتش را در هم دریدند
به نام خالق کودکانی از جنس بهشت ، که جهنمیان نفسشان را بریدند
به نام خالق مردمان سرزمین فلسطین
و به نام مقاومت
سلام و درود خداوند بر شهدای بدر. سلام بر خون های پاک ریخته شده در خیبر. سلام بر رگ های بریده شده در عاشورا و سلام بر شهدای اسلام از ابتدا تا کنون


سلام و درود بر قدس و بر مسجدالاقصی، درود بر ملتهای بپا خاسته در مقابل اسرائیل جنایتکار و برشما همسنگران مومن و مجاهد فلسطینی که به پیامبر(ص) و حسین(ع) اقتدا نموده و مقاومت پیشه کرده اید.
خداوند منان در قرآن کریم فرمودند: ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم. شما که دین خداوند را یاری کرده و از قدس قلب تپنده ی جهان اسلام پاسداری میکنید به وعده الهی پیروز خواهید شد و این وعده خداست و وعده خدا تخلف ناپذیر است!
نوجوانان غیور فلسطینی! ما ملت ایران در طول سالیان متمادی مبارزه با مستکبرین عالم دریافته ایم که مقاومت رمز پیروزی ست. انقلاب جمهوری اسلامی ایران و 8 سال جنگ نابرابر ایران گواه این مدعاست. صهیونیسم‌ یک غده سرطانی در جهان اسلام است و تنها راه ‌ریشه‌کن ‌کردن‌ این‌غده‌ سرطانی‌ خطرناک‌، مقاومت ‌و مبارزه و ایمان به خد‌است‌. باید برای آزادی قدس از مسلسلهای متکی به ایمان استفاده کرد و بدانید تنها الله اکبر و لا اله الا الله است که می تواند قدس را نجات دهد.

دانش آموزان عزیز فلسطینی تاریخ شاهد ستم مستکبرین بوده و ما مردم ایران همچون شما این ستم را کشیده و به خوبی درک می کنیم ناله مادرانی را که در غم فقان فرزند چه شب ها که به گریه سحر را به آسمان آوردند ، آری ما دردتان را تجربه کرده ایم. در طول 8 سال جنگ تحمیل شده از سوی قدرت های مستکبر، 36000 شهید دانش آموز ایرانی فی سبیل الله شهید شده اند و ثمره خون آنان پیروزی ملت ایران شد. ما مسلمانان، فرزندان مدرسه‌ای هستیم که در آنجا یاد گرفتیم آزاد زندگی کنیم، ما امنیت را از دشمن التماس و گدایی نمی‌کنیم؛ ما حق خود را با خونهایمان که برای سربلندی نذر شده و بر آزادگی ایستاده است، باز پس می‌گیریم.صابر و صابره های فلسطین ، خدا با ماست و چه اندک گروه های بر حقی که بر خلق عظیمی پیروز شدند.


خواهران و برداران عرب! بدانید که ما مسئله فلسطین را طبق دستور ولی امر مسلمین جهان فریضه خود دانسته و معتقدیم تا بانگ لا اله الا الله و محمد رسول الله بر تمام جهان طنین نیفکند، مبارزه هست. و تا مبارزه در هر جای جهان علیه مستکبرین هست ما هستیم. ما از مردم بی پناه فلسطین در مقابل اسرائیل دفاع می کنیم. ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست هاست. تا ما هستیم فلسطین هست؛ مگر مارا بکشند که فلسطین بمیرد. ما برخواهیم خاست و فلسطین را بر نقشه دنیا ترسیم خواهیم کرده و به زودی نماز جماعت در قدس خواهیم خواند.

ما دانش آموزان ایرانی ضمن اعلام هم دردی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از عموم برادران و خواهران دانش آموزِ مسلمان در کشور های عراق، سوریه، لبنان، ترکیه و تمامی دانش آموزان مسلمان در سراسر عالم دعوت می نماییم که به پاخیزند و موجب بیداری و هشیاری شوند تا همه ملت ها و دولت های اسلامی مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند.
بپاخیزید تا دوباره فلسفه ی شهادت را زنده کنیم و صف های طولانی برای شهادت تشکیل دهیم و انتقام خون هایی که هرگز مشخص نشد به کدامین گناه کشته شده اند را بگیریم. بپاخیزید و مجدانه و مجاهدانه تلاش کنید تا اسرائیل از صفحه روزگار محو شود. به پاخیزید یاران تا پای در راه نهیم که این راه رفتنی ست و نه گفتنی ...

نصر من الله و فتح قریب

700

کد خبر: 954701