بار ترافیک صبحگاهی در بزرگراه های تهران

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران درباره وضعیت ترافیکی روز ۲۱ خرداد، گفت: محورهای غرب به شرق بزرگراه‌های حکیم از خیابان پیامبر، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قبل از بزرگراه اشرفی اصفهانی، شیخ فضل‌الله از روی پل جناح، همت از محدوده قبل از بزرگراه ستاری و آزادراه تهران – کرج از محدوده پل غربی استادیوم دارای بار ترافیک صبحگاهی است.

به گزارش ایسکانیوز سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با اشاره به اینکه شاهد ترافیک صبحگاهی در محورهای بزرگراهی هستیم گفت: در محور شرق به غرب بزرگراه بابایی ترافیک متراکم و پرحجم و در بزرگراه زین‌الدین ترافیک سنگین مشاهده می‌شود. همچنین در محور جنوب به شمال بزرگراه امام علی(ع) ترافیک سنگین و در بزرگراه نواب ترافیک نیمه‌سنگین وجود دارد.

وی افزود: بار ترافیکی شهر تهران نسبت به روزهای گذشته عادی است و ترافیک صبحگاهی در معابر مشاهده می‌شود. خوشبختانه طی ۲۴ ساعته گذشته تصادف فوتی یا حادثه ترافیکی سنگینی در شهر تهران اتفاق نیفتاده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران تاکید کرد: یکی از دلایل حواس‌پرتی رانندگان استفاده از تلفن همراه است که می‌تواند منجر به ایجاد تصادفات رانندگی شود. بنابراین به رانندگان محترم توصیه می‌شود به هیچ عنوان در حین رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند.

700

کد خبر: 955075