استاندار مرکزی:

همکاری دولت و بخش خصوصی عامل مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است

چهارشنبه 23 خرداد 1397 - 19:45
کد مطلب: 955765
سید علی آقازاده استاندار مرکزی

استاندار مرکزی گفت: دولت با هدف ایجاد روند روبه رشد در تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغال و کاهش بیکاری با بخش خصوصی در زمینه های مختلف مشارکت دارد.

به گزارش ایسکانیوز، سید علی آقازاده پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم امضای قرار داد مشارکت در تولید کیت های تشخیص بیماری های یون و بروسلوز در گاو وگوسفند باحضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی اراک اظهار داشت: مشارکت دولت با بخش خصوصی از جمله سیاست های موثر و تاثیر گذار دولت تدبیر و امید است که به رونق اقتصاد وکسب وکار و تحقق آرمان های اقتصاد مقاومتی کمک می کند.

وی افزود: امروز یکی از کارهای تحقیقاتی بزرگ موردنیاز در بخش دامپروری در استان مرکزی در حال تحقق یافتن است و از این اتفاق بزرگ در مرکزی استقبال می کنیم.

آقازاده بیان داشت: امیدواریم همه فعالیت هایی که برعهده دولت قرار دارد را بتوانیم به بخش خصوصی، جوانان با آتیه کشور و شرکت های دانش بنیان واگذار کنیم و همانگونه که همیشه شعار می دهیم این موارد در رشته های مختلف علمی و تحقیقاتی در کشور شکل بگیرد و تحقق پیدا کند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: استانداری و سازمان جهاد کشاورزی مرکزی، حتما در این موضوع و هر موضوع علمی و تحقیقاتی که لازم باشد مشارکت می کند.

گفتنی است در پایان سه قرار داد مشارکت در تولید کیت های تشخیص بیماری های یون و بروسلوز در گاو و گوسفند، بین شرکت رازی و موسسه مربوطه با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به امضا رسید.

900

29 / 29

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار