وزیر نیرو: اعتماد سرمایه اصلی برای پایداری نظام است/باید در راستای اتحاد ملی تلاش کرد

وزیر نیرو، با بیان اینکه هدف مشترک ما احساس رضایت مردم است گفت: اگر از مجموعه تلاش ها و نقدهای انجام شده نتوانیم احساس رضایت را بین مردم به وجود آوریم، به طور یقین جایی از کار را به بیراهه رفته ایم .

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، رضا اردکانیان وزیر نیرو در مراسم افتتاح نیروگاه کاسپین نوشهر، با تشکر از صبوری و همکاری مردم مازندران بخاطر برخی نارسایی ها در عرصه برق گفت: با همکاری صحیح مردم در مصرف بهینه برق توانستیم به وضعیت عادی برگردیم و امیدوارم با تعامل و همکاری بیشتر مردم بتوانیم در بخش تولید و مدیریت مصرف آماده باشیم و در رقابت سازنده با مردم بتوانیم به این بخش کمک کنیم.
او با بیان اینکه هدف مشترک ما احساس رضایت مردم است گفت: اگر از مجموعه تلاش ها و نقدهای انجام شده نتوانیم احساس رضایت را بین مردم به وجود آوریم به طور یقین جایی از کار را به بیراهه رفته ایم و در این ایام که برخی از آب گل آلود برای خود ماهی می گیرند اعتماد سرمایه اصلی برای پایداری نظام است نباید خدشه ای وارد شود.
اردکانیان در ادامه با تاکید بر سخنان رئیس جمهور که باید تلاش ما در راستای تقویت اتحاد ملی باشد، افزود: اتحاد ملی مهم ترین نمودی است که دشمنان را ناامید می کند.
او ادامه داد: ما دو کالا را در کشور عرضه می کنیم که تاثیری مهمی را در رفاه و آرامش مردم دارد که باید دست در دست هم همه ظرفیت های کشور استفاده کرده و وظیفه خود را به نحو صحیح انجام دهیم.
انتهای پیام/

کد خبر: 965333