معرفی برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

شنبه 3 شهریور 1397 - 11:34
کد مطلب: 966453
تنبور موسیقی جوان

آیین اختتامیه «بخش نواحی» دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت به کار خود پایان داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دوازدهمین جشنواره‌ ملی موسیقی جوان، مراسم اختتامیه‌ این دوره از جشنواره با حضور سید محمد مجتبی حسینی معاون اموری هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی، محمدرضا درویشی،حسین علیزاده، علی اکبر شکارچی، داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا اردلان، آلما جوقی، محمد خوشرو، علیرضا سلیمانی، علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و هیأت دواران در بخش های مختلف و دبیر جشنواره در تالار وحدت برگزار شد.

برگزیدگان بخش موسیقی نواحی ایران

برگزیدگان موسیقی آذری:

هیات داوران بخش موسیقی آذری ،ضمن تقدیر از خانم ها پانیذ ستاری نوازنده قانون آذری ( از تبریز)و افرا اصلان حسینی نوازنده دایره آذری(از تبریز)، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند:

  • برگزیدگان بخش موسیقی آذربایجان:
  • برگزیدگان تکنوازی تار آذری:

- گروه سنی الف:

آقای آراز وجودی( تبریز)

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

آقای ناصر مددی( تبریز)

  • برگزیدگان تکنوازی کمانچه آذری:
  • گروه سنی الف:

آقای رضا محمدی( تبریز)

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی قوپوز:
  • گروه سنی الف:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • گروه سنی ب:

آقای محمدرضا حمیدی ( تهران)

  • برگزیدگان تکنوازی گارمون :
  • گروه سنی الف:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

آقای سینا حسن زاده( تبریز)

  • برگزیدگان تکنوازی دوتار شرق و جنوب خراسان:
  • گروه سنی الف:

خانم مهدیس ابراهیمیان( تربت جام)

  • گروه سنی ب:

آقایان مصطفی تیموری( تربت جام) و ایمان تخم کار( تربت جام)

گروه سنی ج:

آقای همایون حامدی ( تربت جام)

  • برگزیدگان آواز شرق و جنوب خراسان:
  • گروه سنی الف (1):

آقای مبین دُرپور( تربت جام)

  • گروه سنی الف (2):

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی دف:
  • گروه سنی الف:

آقای محمد مرادی(سنندج)

  • گروه سنی ب:

آقای سعید فرزانگان(سنندج)

گروه سنی ج:

آقای فرید زندی(سنندج)

  • برگزیدگان بخش موسیقی کردی:

هیات داوران بخش موسیقی کردی ضمن تقدیر از آقای نیما شفیعی نوازنده ساز سرنای کردی، آقای آلان فاروقی نوازنده دهل کردی،آقای پارسا احمدزاده نوازنده ضرب کردی و آقای امید دباغی نوازنده ضرب کردی برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می نماید.

  • برگزیدگان تکنوازی نرمه نای:
  • گروه سنی الف:

آقای آروین دباغی (بوکان)

گروه سنی ج:

خانم مژگان سیدی (بوکان)

  • برگزیدگان تکنوازی دوزله:
  • گروه سنی الف:

آقای پارسا احمدزاده(سقز)

  • گروه سنی ب:

آقای علی کمالی (دالاهو)

گروه سنی ج:

آقای نیما شفیعی (روانسر)

  • برگزیدگان تکنوازی سُرنای کردی:
  • گروه سنی ب:

آقای محراب قیطاسی (کامیاران)

  • برگزیدگان تکنوازی دهل کردی:
  • گروه سنی ب:

آقای امید دباغی (بوکان)

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی ضرب کردی:
  • گروه سنی الف:

رتبه سوم: خانم مژده سیدی (بوکان)

رتبه دوم : آقای کیانوش شهسواری (سقز)

رتبه اول: آقای آلان فاروقی (سقز)

  • برگزیدگان آواز کردی :
  • گروه سنی الف:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی نی قشقایی :
  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداده است.

رتبه اول: آقای محمدرضا چریکی (اهواز)

  • برگزیدگان بخش آواز و دوتار ترکمن :
  • گروه سنی الف:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی دوتار ترکمن:

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی کمانچه ترکمن:

گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی کمانچه لرستان:
  • گروه سنی الف:

آقای محمد امینی راد (نهاوند)

  • گروه سنی ب:

آقای حسن سالاروند (دورود)

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی سرنای لرستان:
  • گروه سنی الف:

آقای امیرحسین بسطامی(خرم آباد)

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی تنبک لرستان:
  • گروه سنی الف (1):

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • گروه سنی الف (2):

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیده آواز لرستان:

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است

هیات داوران بخش تکنوازی تنبور، ضمن تقدیر از خانم رها افضلی (دالاهو)، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند:

  • برگزیدگان تکنوازی تنبور :
  • گروه سنی الف:

آقایان پویا عباسی (کرمانشاه) و حافظ کریمی (دالاهو)

  • گروه سنی ب:

آقای امین ملک زاده (هشتگرد)

گروه سنی ج:

آقای علی اکبر مرادی مشکین (همدان)

  • برگزیدگان بخش آواز و تنبور:
  • گروه سنی الف:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • گروه سنی ب:

آقایان بُرزو امیریان (سر پل ذهاب) و پدرام ظاهری نیا (قصر شیرین)

گروه سنی ج:

آقای سجاد علائی فر(دالاهو)

  • برگزیدگان بخش موسیقی مازندران:

هیات داوران ضمن تقدیر از آقایان سید امیر رضا محمدی نوازنده دوتار (از جویبار) و آرش احمدزاده نوازنده لَله وا (از قائم شهر) ، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند:

  • برگزیدگان تکنوازی دوتار مازندران:
  • گروه سنی الف:

آقای سید محمدرضا محمدی(قائم شهر)

  • گروه سنی ب:

آقای مجید بِتیار(ساری)

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی کمانچه مازندران:
  • گروه سنی الف:

آقای سید محمدرضا محمدی (قائم شهر)

  • گروه سنی ب:

آقای علی فتحی (جویبار)

گروه سنی ج:

رضا ابراهیمی (تهران) و فرشید اسکندری (سوادکوه)

  • برگزیدگان تکنوازی غِرنه :
  • گروه سنی الف:

آقای حسین جهانی نسب (ساری)

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان بخش آواز مازندران:
  • گروه سنی الف:

آقایان آرمان فلاح پور(ساری) و سید یونس قریشی (ساری)

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی لَله وا:
  • گروه سنی الف:

آقای محراب قیاسی (آمل)

  • گروه سنی ب:

آقای زمان عابدی (سوادکوه)

گروه سنی ج:

آقای حمیدرضا قیاسی (آمل)

  • برگزیدگان تکنوازی سُرنای مازندران:
  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • برگزیدگان تکنوازی دِسَرکوتِن:
  • گروه سنی الف:

آقای محمدحسین طیبی (ساری)

  • گروه سنی ب:

آقای محمدرضا کاظمی (ساری)

  • گروه سنی ج:

آقای سجاد پاریاو فلاح (ساری)

  • برگزیدگان تکنوازی دوتار شمال خراسان:
  • گروه سنی الف (1):

آقای امیرحسین حسین زاده (تهران)

  • گروه سنی الف (2):

آقای مصطفی اسلامی (شهریار)

  • گروه سنی ب:

آقای فرشاد علی نژاد(قوچان)

  • گروه سنی ج:

آقای محمد رحمانی (مشهد)

  • برگزیدگان بخش آواز شمال خراسان:
  • گروه سنی الف:

آقای جلیل خانی (قوچان)

  • گروه سنی ب:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • گروه سنی ج:

هیات داوران هیچ یک ازشرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

  • هیات داوران بخش تکنوازی نی انبان از آقای مهدی حیدری منفرد (بوشهر) تقدیر می‌کند.

انتهای پیام/

279 / 155

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار