توسط دانشگاه آزاد اسلامی:

همایش تحول در آموزش کشاورزی و منابع طبیعی برگزار می شود

شنبه 17 شهریور 1397 - 10:04
کد مطلب: 968359
1

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری همایش تحول در آموزش کشاورزی و منابع طبیعی در پاییز سال جاری در دانشگاه خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوزدکتر رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه یکی از فعالیت های مهمی که در جهت ارتقای موقعیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی دنبال می شود تحول برنامه ریزی در زمینه های مختلف است، گفت: در شرایط کنونی 7 گروه برنامه ریزی از افراد صاحب نظر، شاخص و با تجربه در زمینه های کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، فنی مهندسی، علوم اجتماعی و رفتاری و دامپزشکی فعال هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مقرر شده به منظور ایجاد زمینه تحول، همایش هایی با شرکت افراد صاحب نظر در سطح کشور برگزار شود، گفت: اولین همایش در زمینه آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خواهد بود که پائیز سال جاری در تهران برگزار می شود.

وی افزود: بر این اساس مقرر شده که کمیته های برنامه ریزی همایش با شرکت روسای دانشکده های کشاورزی، مسئولین مراکز تحقیقاتی، انجمن های علمی و سایر افراد صاحب نظر در زمینه کشاورزی فعال شوند. این کمیته ها از شهریور ماه سال جاری شروع به فعالیت کرده اند.

دکتر رهایی خاطر نشان کرد: در این همایش آسیب شناسی در زمینه مشکلات آموزشی رشته کشاورزی باتوجه به نیازهای آینده کشور انجام می شود و سپس به منظور توسعه کارآفرینی و حل مشکل اشتغال، برنامه های جدید و مفید یا بازنگری برنامه های موجود، برنامه ریزی خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در سال جاری، همایشی در زمینه تحول در علوم انسانی برگزار می شود. در این زمینه گروه علوم انسانی با مشارکت گروه علوم اجتماعی و رفتاری بصورت یک مجموعه واحد، برنامه ریزی لازم برای برگزاری همایش تحول در علوم انسانی را انجام خواهند داد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سومین همایش برنامه ریزی در زمینه فنی و مهندسی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: از هم اکنون جلساتی با مسئولان وزارتخانه های صنعتی، بخش خصوصی، انجمن های علمی و افراد صاحب نظر از دانشگاه های مختلف برنامه ریزی شده تا این همایش به نحو مطلوب در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود.

وی تاکید کرد: یکی از اهداف مورد نظر برگزاری این همایش ها مهارتی کردن و کاربردی کردن برنامه های آموزشی در سطح کاردانی و کارشناسی است.

انتهای پیام /

167 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار