حسینی: ماجرای سرویس بهداشتی در جام جهانی، شوخی بود!

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: ماجرای بازی کردن من در جام جهانی به دلیل رفتن پژمان منتظری به سرویس بهداشتی، شوخی بود!

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سید مجید حسینی قبل از آغاز آخرین تمرین تیم ملی ایران پیش از سفر به تاشکند برای برگزاری بازی دوستانه مقابل ازبکستان گفت: اردوی خوبی را سپردی می‌کنیم. سه‌شنبه با ازبکستان بازی داریم، امیدوارم خوب کار کنیم و آماده جام ملت‌های آسیا شویم. ازبکستان در چند سال اخیر یکی از تیم‌های خوب آسیا بوده است. ازبکستان قبلا هم تیم خوبی بود و الان با تغییراتی که داشته، بهتر شده‌ است.

وی ادامه داد: جام جهانی برای همه به پایان رسیده است. ما در این مسابقات خوب کار کردیم. باید با قدرت ادامه دهیم تا در جام ملت‌های آسیا هم خوب کار کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره حضور هکتور کوپر، سرمربی سرشناس آرژانتینی روی نیمکت تیم ملی ازبکستان، تصریح کرد: با اضافه شدن این مربی، تیم‌شان متفاوت شده اما نباید خیلی آنها را بزرگ کنیم. ما بازی خودمان را می‌کنیم و امیدوارم این بازی به روند آماده‌سازی‌مان کمک کند.

حسینی راجع به رقابت بازیکنان جوان برای جای گرفتن در خطر دفاعی تیم ملی عنوان کرد: همه بازیکنانی که در اردو حضور دارند، آماده و خوب هستند. مرتضی (پورعلی گنجی) و صادق (محرمی) شرایط خوبی دارند. ما جوان‌ها باید بیشتر تلاش کنیم تا دست سرمربی تیم را برای انتخاب بازیکن، باز بگذاریم.

وی درباره اینکه کارلوس کی‌روش حرف او را درباره بازی کردن در جام جهانی 2018 به دلیل رفتن پژمان منتظری به سرویس بهداشتی، تکذیب کرد، گفت: این حرف، فقط یک شوخی بود!

انتهای پیام/

کد خبر: 968535