برانکو: مقابل السد، نوآوری داشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از روحیه جنگندگی شاگردانش مقابل السد در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان تمجید کرد.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل السد در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به واراژدین، زادگاه خود در کرواسی بازگشت.

وی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «نووا تی‌وی» کرواسی گفت: پیروزی بزرگی بود به خصوص با توجه به شرایطی که ما در تیم‌مان داریم. ما سه نفر از بهترین بازیکن‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و چند بازیکن‌مان هم سرما خورده بودند. همچنین در بازی با السد از سه بازیکن‌مان در ترکیب اصلی استفاده کردیم که پیش از این هرگز 90 دقیقه کامل در لیگ قهرمانان آسیا بازی نکرده بودند اما با روحیه جنگندگی که در وجود بازیکنان‌مان بود، بازی تاکتیکی ارائه کردیم و تا جایی که می‌توانستیم دروازه السد را تهدید کردیم و در کنار داشتن مالکیت توپ و میدان، نوآوری هم داشتیم. کلید موفقیت ما در بازی السد جاه‌طلبی بازیکنان ما بود.

سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص رویارویی شاگردانش با ژاوی و گابی، اسطوره‌های فوتبال اسپانیا اظهار داشت: ژاوی و گابی کیفیت بازی خود را نشان دادند، به خصوص ژاوی. بازیکنان دیگر السد هم فلسفه و دیدی مانند این دو بازیکن به بازی داشتند، برای همین این پیروزی خیلی مهمی برای ما بود چون حالا بازی برگشت در تهران خواهد بود. گابی در این تابستان در ازای 12 میلیون دلار به السد پیوست که این برابر با بودجه کل باشگاه پرسپولیس است. بازی مقابل بازیکنی همچون ژاوی که پدیده است و همیشه در فضایی است که توپ را راحت دریافت می‌کند، دشوار بود.

انتهای پیام/

کد خبر: 972481