مهلت ثبت نام فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا 20 آبان تمدید شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت ­نام فراخوان جذب هیأت علمی سال 97 این دانشگاه تا روز یکشنبه 20 آبان ماه خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: کلیه متقاضیان می ­توانند تا ساعت 24 روز یکشنبه 20 آبان ماه با مراجعه به سامانه جامع دانشگاه به آدرس https://sajed.iau.ir و مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوطه نسبت به ثبت ­نام در فراخوان اقدام کنند.

دکتر رهایی با بیان اینکه استان های تهران، مازندران و سمنان دارای بیشترین متقاضی هستند، افزود: تاکنون بیش از3140 نفر در رشته­ های مختلف ثبت­ نام کرده اند که از این تعداد 578 مربوط به رشته های پزشکی و 2562 تعداد رشته­ های غیرپزشکی هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در فراخوان جذب هیأت علمی امسال رشته های نظیر بیوفیزیک، نانو بیوتکنولوژی، مطالعات زنان و خانواده و سیاستگذاری فرهنگی با در نظر گرفتن نیازهای موجود در واحدها، آینده نگری در نظام آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، ایجاد رشته­ های جدید و با توجه به پیشنهادات بخش­ های پژوهشی و واحدهای مهم دانشگاهی اعلام شده­ است.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی یک مسئولیت ملی دارد که در چارچوب اهداف عالیه مطرح شده در سند چشم انداز نظام، برنامه ریزی لازم جهت تربیت نیروی انسانی مورد نیاز را می کند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی با تأکید بر اینکه بعد از پایان مهلت ثبت­ نام امکان ویرایش متقاضیان فراهم خواهد شد، گفت: با توجه به اضافه شدن تعداد 77 رشته جدید به 661 اعلام نیاز اولیه فراخوان، کلیه متقاضیان می­ توانند مجدداً با مراجعه به سامانه مذکور از وضعیت رشته های مورد نیاز اطلاع یابند.

دکتر رهایی در پایان گفت: ثبت نام در سامانه جذب حقی را برای استخدام متقاضیان ایجاد نمی­ کند و بکارگیری آنها پس از طی کردن کلیه مراحل جذب طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

انتهای پیام/

کد خبر: 975441