اطلاع رسلانی به مردم از دریچه لنز دوربین عکاسان

دوشنبه 14 آبان 1397 - 21:22
کد مطلب: 975936
شرکت چادرملو

انگیزه اصلی حمایت شرکت چادرملو از جشنواره عکس کیمیا این بود که با توجه به اینکه محور و سوژه های در نظر گرفته شده برای این جشنواره و نمایشگاه فعالیت در حوزه معدن و صنایع معدنی است و دستمایه کار عکاسان حوزه های معدن و صنایع معدنی، به تبع شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (چاه دره ملو) هم وظیفه خود دانست تا به منظور تشویق هنرمندان و انعکاس فعالیت این حوزه مذکور در افکار عمومی سهمی داشته باشد.

به گزارش سرویس فرهنگی ایسکانیوز، مدیر روابط عمومی شرکت چادر ملو در خصوص انگیزه حمایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از جشنواره عکس کیمیا گفت: انگیزه اصلی حمایت شرکت چادرملو از جشنواره عکس کیمیا این بود که با توجه به اینکه محور و سوژه های در نظر گرفته شده برای این جشنواره و نمایشگاه فعالیت در حوزه معدن و صنایع معدنی است و دستمایه کار عکاسان حوزه های معدن و صنایع معدنی، به تبع شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (چاه دره ملو) هم وظیفه خود دانست تا به منظور تشویق هنرمندان و انعکاس فعالیت این حوزه مذکور در افکار عمومی سهمی داشته باشد.
وی افزود: به نظر من از آنجایی که کشور ما به لحاظ ذخایر معدنی بسیار غنی بوده و فعالیت در این دو حوزه از نظر افکار عمومی مغفول مانده است، به همین منظور حوزه معدن و صنایع معدنی به عنوان دو بازوی موثر در توسعه اقتصادی کشور وارد عمل شد.
وی اظهار داشت: به این دلیل که محصولات معدنی به طور مستقیم به دست مصرف کننده عام نمی رسند بلکه مصرف کننده واسطه ای برای تامین مواد اولیه سایر معادن هستیم، شاید جامعه و عموم مردم خیلی نسبت به این قبیل فعالیت های معدنی همچون کار در معادن روباز و زیرزمینی و... آگاهی و آشنایی نداشته باشند.
وی تصریح کرد: بنابراین اطلاع رسانی به جامعه در غالب هنر و از دریچه و لنز دوربین هنرمندان و عکاسان برای بیان و نشان دادن تلاش های بی وقفه و شبانه روزی معدن کاران که در سخت ترین شرایط در جهت به گردش درآوردن چرخ های اقتصاد کشور زحمت می کشند، فرصت خوبی ایجاد کرد و الحمدلله ما با حمایت از این جشنواره ارزشی در غالب هنر و از لنز دوربین هنرمندان به جامعه اطلاع رسانی کردیم.
گفتنی است دومین جشنواره عکس کیمیا که با هدف گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی راه اندازی در حال برگزاری است و نمایشگاه این جشنواره 18 آبان ماه در خانه هنرمندان برپا خواهد شد.

156 / 156

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار