با صدور احکامی از سوی دکتر طهرانچی:

سرپرست واحدهای قوچان و زرین دشت منصوب شدند

سه‌شنبه 22 آبان 1397 - 10:10
کد مطلب: 976603
دکتر طهرانچی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی جداگانه سرپرستان واحدهای قوچان و زرین دشت را منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی دکتر غلامرضا کاظمی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان و دکتر مهدی رستگاری را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین دشت منصوب کرد.

در متن این احکام آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر غلامرضا کاظمی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمد مهدی طهرانچی

همچنین دکتر محمد مهدی طهرانچی طی نامه ای جداگانه از زحمات و تلاشهای دکتر مهدی وطن پرست رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان قدردانی کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین دشت

برادر گرامی جناب آقای دکتر مهدی رستگاری

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین دشت» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمد مهدی طهرانچی

همچنین دکتر محمد مهدی طهرانچی طی نامه ای جداگانه ضمن موافقت با استعفای دکتر شعیب محجوب سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرین دشت از زحمات و تلاشهای وی قدردانی کرد.

انتهای پیام /

167 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار