مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی

بسیج در تمام عرصه‌های کشور حضوری موثر و عزتمندانه داشته است

چهارشنبه 14 آذر 1397 - 09:22
کد مطلب: 978755
حسین نصیرزاده

نصیرزاده: بسیج از ابتدای تاسیس تا امروز با تمامی اشکال براندازی سخت و نرم نظام سلطه به خوبی مقابله نموده است.

به گزارش ایسکانیوز، حسین نصیرزاده فرمانده مرکز بسیج کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در جلسه نظارت از بسیج کارکنان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان گیلان گفت: فلسفه تشکیل شجره طیبه بسیج توسط امام خمینی(ره) بخاطر سپردن مسئولیت عظیم حفاظت و حراست از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی به خود مردم بود تا تحت هیچ شرایطی این پاسداری متزلزل نشود و این مهم نشان از اعتماد بینظیر وی به ملت بود.

نصیرزاده ادامه داد: بسیج از ابتدای تاسیس تا امروز با تمامی اشکال جنگ سخت و نرم نظام سلطه به خوبی مقابله نموده است و در تمام عرصه های مورد نیاز کشور حضوری موثر و عزتمندانه داشته است.

وی تاکید کرد: اتصال بسیج به سپاه هم ناشی از این دیدگاه امام نسبت به مردم بود که امروز میتوان گفت این سپاه قدرتمند جهان اسلام که بینی استکبار جهانی را به خاک مالیده ریشه ای مردمی و مستحکم دارد.

نصیرزاده با اشاره به وظایف مهم بسیج کارکنان در دانشگاهها اظهار کرد: امروز با توجه به حجم عظیمی از توطئه های دشمن در قالب تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی که برای سست کردن اراده مردم در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و کم کردن اعتماد عمومی مردم به آینده انقلاب اسلامی تحمیل می شود تصریح کرد، بسیج کارکنان وظیفه خطیری دارد که بایستی با هوشیاری مداوم،برنامه ریزی علمی و اقدام انقلابی نهضت بصیرت افزائی را در سطح دانشگاهها با قوت بیشتری توسعه دهد تا بدنه آموزش عالی را در مقابل این حجمه ها واکسینه کند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همکاران من هم در مجموعه مرکز تمام تلاش خود را معطوف به توسعه شبکه جهاد فرهنگی در قالب قرارگاه تاکتیکی مقابله با جنگ نرم و تیم های عملیات روانی دانشگاهها نمودند تا بتوانیم با حرکت علمی و متناسب با تهاجم دشمن مقابله نموده و به بازدارندگی برسیم که بتوانیم با قدرت نرم بسیج در عرصه های مختلف به استحکامات دشمن ضربه بزنیم.

نصیرزاده خاطر نشان کرد: قطعا برای انجام وظایف ذاتی بسیج در دانشگاهها بویژه مقابله با جنگ نرم دشمن در همه عرصه ها نیازمند هم افزائی و تعامل با همه مسئولین آموزش عالی هستیم که انصافا بسیج به عنوان خادم انقلاب پیوسته پیش قدم بوده است.

دکتر نصیرزاده در پایان جلسه اظهار کرد: به عنوان خادم بسیج کارکنان از زحمات همه شما عزیزان مومن و انقلابی که بدون هیچ توقعی خالصانه در دانشگاهها برای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی فعالیت می کنید سپاسگزارم.

179 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار