واگذاری مسکن به معتادان بهبودیافته آغاز شد

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی از آغاز واگذاری مسکن های آماده شده به خانواده‌های معتادان بهبود یافته خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز، محمدعلی کوزه گر با اشاره به برنامه ریزی سازمان بهزیستی برای واگذاری مسکن های آماده شده به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی کشور گفت: بخشی از این مسکن ها در ماه‌های گذشته در روستاها و مناطق محروم واگذار شده است.

وی تصریح کرد: همزمان با یکمین سالگشت زلزله کرمانشاه نیز تعدادی از مسکن های آماده شده در اختیار خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش بهزیستی قرار گرفت علاوه براینکه بناداریم ما بقی واحدهای ساخته شده را نیز طبق زمانبندی مشخص شده واگذار کنیم.

کوزه گر ادامه داد: یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور که طی سال‌های گذشته مورد تاکید بود اما مشکلاتی را برای واگذاری به همراه داشت موضوع مسکن معتادان بهبودیافته و واگذای مسکن به این افراد بوده است.

معاون مشارکتهای سازمان بهزیستی کشور از برنامه ریزی این سازمان برای واگذاری تعدادی از خانه‌های آماده شده به این افراد خبر داد و افزود: بناداریم در یک هماهنگی با سایر معاونت‌های مربوطه در سازمان تعدادی از خانه‌های آماده شده را در اختیار این افراد بگذاریم.

وی بیان کرد: البته فرایند واگذاری مسکن به این افراد طبق پروتکل مشخصی خواهد بود که افرادی مسکن دریافت خواهندکرد که مدت پاکی‌ها آنها بر اساس پروتکل باشد.

مهر

انتهای پیام/

کد خبر: 990606