جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به جمع مبادی معرفی شرکت‌های خلاق پیوست

شنبه 8 دی 1397 - 16:39
کد مطلب: 991226
1

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به‌عنوان یکی از مبادی معرفی شرکت‌های خلاق به برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق معاونت علمی انتخاب شده است.

به گزارش گروه علم وفناوری اییسکانیوز، جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به‌عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی برگزار شد.

حوزه فعلی جشنواره یک حوزه ملی برای فن‌آفرینان داخل کشور است و در یک چشم‌انداز میان‌ مدت، فرا ملی شده و کشورهای منطقه را شامل خواهد شد. این جشنواره با محتوایی منحصر به‌ فرد، هر سال، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

به‌موجب آیین نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرکت‌های فعال در حوزه‌های خلاق و صنایع فرهنگی که از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً مبادی نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به‌ عنوان شرکت خلاق پذیرفته شده و می‌توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.

در همین راستا، جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی نیز، که سابقه برگزاری موفق در سال گذشته را نیز داشته است، به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکت‌های خلاق انتخاب شده است.

شرکت‌های برگزیده در این جشنواره، از سوی دبیرخانه این جشنواره به‌ عنوان شرکت خلاق برگزیده شده و مشمول استفاده از حمایت‌های دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق خواهند شد.

لازم به ذکر است که امسال چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی، با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در تاریخ 6 و 7 دی ماه در شهر اصفهان برگزار شد.

داوری طرح‌های کسب‌وکار آزاد، طرح‌های کسب‌وکار دانشجویی، فن آفرینان رشد یافته، فن آفرینان نوپا، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و انتقال تجربه کسب‌وکار در فضای بین‌المللی از قسمت‌های اصلی این رویداد بود.

انتهای پیام/

169 / 159

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار