۳۰ دی‌ ماه، آغازنام نویسی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

نام نویسی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از یکشنبه ۳۰ دی‌ ۱۳۹۷ آغاز می شود.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، داوطلبان برای نام نویسی می توانند تا سه شنبه ۹ بهمن‌ به سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در خصوص برگزاری این آزمون که جهاددانشگاهی مجری و برگزار کننده آن است، به شرح زیر است:

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 1397 می‌رساند: در اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور برای جذب در دستگاه های اجرایی شامل سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیادشهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

دفترچه راهنمای آزمون شامل شرایط؛ ضوابط و شغل های مورد نیاز دستگاههای اجرایی از 30 دی‌ (همزمان با شروع ثبت نام) در سایت اینترنتی www.hrtc.ir منتشر می شود.

ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ 17 اسفندماه 1397 برگزار می‌شود. توضیحات لازم درخصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، اعلام خواهد شد.

همه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد. جهاددانشگاهی مجری و برگزار کننده این آزمون است.

انتهای پیام/

کد خبر: 993327