12 اسفند، آغاز مهلت مجدد ثبت نام در آزمون دکتری پزشکی ۹۸

شنبه 4 اسفند 1397 - 11:59
کد مطلب: 997283
 انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی

داوطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۱۳۹۸ گروه علوم پزشکی می توانند از ۱۲ تا ۱۴ اسفند ۹۷ در آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، مهلت ویرایش و ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۱۳۹۸ گروه علوم پزشکی تمدید شد.

داوطلبان می توانند از روز یکشنبه ۱۲ اسفند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۴ اسفند ۹۷ برای ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کنند.

داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند نیز در بازه زمانی ۱۲ تا ۱۴ اسفند ۹۷ می توانند برای شرکت در آزمون، ثبت نام کنند. این زمان آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون و ویرایش مدارک و اطلاعات است.

همچنین به منظور کمک به آن گروه از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۱۳۹۸ گروه علوم پزشکی که در بازه تعیین شده موفق به اخذ گواهی زبان انگلیسی نشدند، مقرر شده است تا کارنامه آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) دوره ۵۲ تاریخ ۲۹ فروردین ۹۸ نیز برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال ۱۳۹۸ پذیرفته شود.

این گروه از داوطلبان باید ثبت نام خود را حداکثر تا تاریخ ۱۴ اسفند ۹۷ انجام دهند (در فرم ثبت نام، نوع مدرک زبان را MHLE انتخاب کرده و برای سایر گزینه های مربوط به مدرک زبان عدد صفر را درج کنند).

چنانچه این افراد در آزمون MHLE تاریخ ۲۹ فروردین ۹۸ نمره لازم را کسب کنند مجاز به شرکت در آزمون دکتری خواهند بود و در غیر اینصورت کارت ورود به جلسه برایشان صادر نخواهد شد.

این شرایط فقط شامل آزمون MHLE دوره ۵۲ تاریخ ۲۹ فروردین ۹۸ است و سایر مدارک زبان انگلیسی را در بر نمی گیرد.

سایر مدارک (MSRT ،TOEFL ،IELTS ،TOLIMO) طبق مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام، در صورتی که تاریخ آزمون آنها از اول بهمن ۹۵ تا ۳۰ بهمن ۹۷ باشد، برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی معتبر هستند.

انتهای پیام /

167 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار