به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری برای مسابقات مختلف لیگ برتر شرکت کرده و اکثر تیمها مقام اول یا دوم را کسب کردهاند.
دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری 16 تیم تشکیل داد و در مسابقات لیگ برتر شرکت کرد.
در این گزارش عملکرد تیمهای بانوان و برادران را بررسی کردهایم که در دو بخش مشاهده می کنید:
بانوان_____________________________________________________________________بانوان
قهرمانی دوومیدانی
نخستین تیمی که موفق به کسب عنوان قهرمانی شد تیم دوومیدانی بانوان بود که 4 سال پی در پی عنوان برترین تیم را به خود اختصاص داده است.
این تیم تشکیل شده از دانشجویان دانشگاه آزاد و ملی پوشان فدراسیون بوده است. همچنین مربیگری این تیم به عهده سپیده توکلی از بانوان مدالآور تیم ملی بود.
پس از قهرمانی تیم بانوان جام به باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی اهدا شد تا در ویترین افتخارات قرار گیرد.
اعضای تیم به شرح زیر است:
سپیده توکلی، فرزانه فصیحی، الناز کمپانی، فائزه نسایی، الهام کاکلی، هانیه ثمری، جمیله سیفی، الهه سیفی، مهسا میرزا طبیبی، الهام سمرقندیان، سحر ضیایی، مریم نوروزی، نیلوفر قاسمعلی پور، نگین مرادی، پریسا عرب، فاطمه ابراهیم محمدی، ملیحه بختی، پردیس عبدالمحمدی، تکتم دستار بندان، نگین میرزایی، رقیه پرویزی، شقایق کشاورز، سمیرا زمانی، فاطمه مهرآور
نایب قهرمانی راگبی
تیم راگبی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی که برای نخستینبار تشکیل شده بود در مسابقات زیر 18 سال شرکت کرد و در پایان به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.
استان گلستان و شهر گرگان میزبان سومین دوره مسابقات لیگ کشوری راگبی بانوان زیر 18 سال کشور بود. تیم دانشگاه آزاد اسلامی توانست با درخشش بازیکنان جوان و صاحب نام خود عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.
اعضای تیم به شرح زیر است:
فیروزه ابراهیمی سرمربی، دنیا هنری مربی و سرپرست زهره مرزوقی
کیمیا عامری (ملی پوش)، کوثر لشکری (ملی پوش)، اسما سنجری (ملی پوش)، فائزه گوهری (ملی پوش)، آیدا خسروی (ملی پوش)، ستایش شجاعی، فائزه صوفی زاده، رخساره گرمئی، فریناز شهسواری، مهدیس نجات صاحبی، فرشته ابری و ساجده کاظمی
قهرمانی بدمینتون
تیم بدمینتون بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی توانست با کسب ۲۱ امتیاز قهرمانی لیگ برتر باشگاههای کشوری را از خود کند.
تیمهای آکادمی پونا مشهد و شهرداری شاهرود نیز توانستند به ترتیب مقامهای دوم و سوم را کسب کنند.
اعضای تیم به شرح زیر است:
فریبا جلالیان - سرمربی،نگین امیریپور، ثریا آقایی، سارا دلاوری، هدیه شمس، یگانه تفرشی، رومینا تاجیک، نازنین زمانی
قهرمانی صخرهنوردی
تیم صخرهنوردی بانوان موفق شد در مسابقات لیگ عنوان قهرمانی را کسب کند.
اعضای تیم به شرح زیر است:
الناز رکابی، فاطمه جعفری، محیا دارابیان، آناهیتا آریان فر، یگانه سلیمانی، سارا زراعت زاده، کیانا رشیدی، آیناز محمدی سارو،هلیا سادات حسینی، راحیل رمضانی ،سجاده سلطانی نژاد - سرمربی، عصمت گنجی پور - سرپرست
آقایان_____________________________________________________________________آقایان
قهرمانی نجات غریق
سومین دوره رقابتهای نجات غریق باشگاههای کشور در بخش (استخری) و به میزبانی استخر دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد و در این دوره هم دانشگاه آزاد اسلامی رتبه نخست را کسب کرد.
در پایان سومین دوره رقابتهای نجات غریق باشگاههای کشور تیم دانشگاه آزاد اسلامی باکسب ٦٢٢ امتیاز قهرمان شد، تیم ارمغان مشهد با ٥٣٦ امتیاز نایب قهرمان شد و نیروی زمینی ارتش با کسب ٤٩٣ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.
اعضای تیم به شرح زیر است:
احسان شفائیان، پوریا مالدار قصری، پوریا شفیعی و علیرضا نجفی سرمربی
نایب قهرمانی تکواندو
رقابتهای هفته هفتم (پایانی) از دور برگشت هفدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» «یادواره پانصد شهید تکواندو» امروز (دوشنبه – ۱۵ بهمن) با حضور تیمهای شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، ملوان نداجا و صنعت مس کرمان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
در پایان این دوره از رقابتها تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۱۱ برد، یک باخت، ۲ تساوی و ۳۵ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و لوازم خانگی کن نیز با کسب ۱۰ برد، ۲ باخت، ۲ تساوی و ۳۲ امتیاز سوم شد.
اسامی اعضای تیم به شرح زیر است:
آرمین هادی پور، میر هاشم حسینی، عرفان ناظمی، سعید رجبی، محمدرضا خانی، فرشاد قیاس شندی، آرش تبریزی،سید حسین احسانی
کریم سام دلیری، حمیدرضا هادیان، هادی تیران ولی پور، علیرضا علیاری، محمدرضا کشاورز، شاهین شیاسی، مرتضی انصاری
رضا ایمانزاده مدیرفنی، سید نعمت خلیفه سرمربی، علی رضایی کمک مربی، شهریار عباسی تدارکات
قهرمانی صخره نوردی
تیم صخره نوردی آقایان با حضور در مسابقات لیگ توانست رتبه نخست را بهدست آورد و جام قهرمانی را بالای سرببرد.
اسامی بازیکنان و کادرفنی به شرح زیر است :
علی برات زاده، داوود رکابی، محمد علی آقا داوودیف سبحان ریش زاده، عرفان شفیعی، محمد طاهرسیدی، امیر محمد شیخ شعاعی، ساسان ایرانمنش، محمد صالح کریمی افشار، سید رضا چاشی، علیرضا باقری- مربی، امین راینی نژاد - سرپرست
نایب قهرمانی دوچرخه سواری
تیم دوچرخه سواری آقایان دانشگاه آزاد اسلامی که صدرنشین مسابقات بود در مرحله سوم موفق به کسب مقام قهرمانی نشد و در مجموع عنوان نایب قهرمانی را بهدست آورد.
اسامی بازیکنان و کادرفنی به شرح زیر است :
حسان خادمی، فرشید فارسی نزاد، علیرضا رفیعی، محمد رجبلو، مهدی علمایی، صالح تفرشی، محمد منعمی، سعید مسلمی مقدم، رامان کاشی، حمید رضا طوسی، محمد میثم دربندی، محمد رضایی، علی زنگی آبادی مدیر فنی، محمد ابو حیدری سرمربی، علیرضا زینلی مربی، محمد رضا ذوالعلی مکانیک
نایب قهرمانی تنیس روی میز
تیم تنیس روی میز آقایان در سال جاری از بازیکنان جوان و عضو خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کرد و با درخشش این نفرات توانست در نهایت عنوان نایب قهرمانی را کسب کند.
رقیب اصلی دانشگاه آزاد، پتروشیمی بود که هزینه بسیار بالایی برای حضور در مسابقات لیگ برتر انجام داد و به قهرمانی رسید.
اسامی بازیکنان و کادرفنی به شرح زیر است :
حمیدرضا طاهرخانی، میعاد لطفی، آرمان حاجیئی، امین میر الماسی، مهران احدی – سرمربی و بازیکن، حمید ثمری خلج- مربی، سعید شقاقی - سرپرست
نایب قهرمانی واترپلو
تیم واترپلوی دانشگاه آزاد با همه سختی که داشت توانست فینالیست مسابقات شود؛ اما در نهایت نتیجه را به قهرمان لیگ تیم سایپا واگذار کرد.
شاگردان شهیدی پور با شکست در مسابقه فینال به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.
اسامی بازیکنان و کادرفنی به شرح زیر است :
شهیدی پور _ سرمربی، نجفی _ سرپرست
انتهای پیام/