چهره ماندگار علمی کشور در همایش ملی علوم زیستی: با توسعه تعاملات علمی، زمینه را برای حضور پژوهشگران جوان فراهم آوریم

چهره ماندگار علمی کشور در همایش ملی علوم زیستی:  با توسعه تعاملات علمی، زمینه را برای حضور پژوهشگران جوان فراهم آوریم پنج‌شنبه 5 اسفند 1395 - 14:01

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبه این واحد دانشگاهی نخستین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی را برگزار کرد.

دکتر علیرضا پرویشی: استفاده از نیروهای متخصص در چرخه رونق اقتصادی کشور

دکتر علیرضا پرویشی: استفاده از نیروهای متخصص در چرخه رونق اقتصادی کشور

رییس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه اظهار کرد: ...

سایر عناوین مهم

گفت و گوی مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز مهندس

دانشگاه آزاد اسلامی سهم عمده ای در موفقیت علمی کشور دارد

مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رعایت موازین اخلاقی، وجدان بیدار، پایبندی به قوانین و آیین نامه ها، روحیه همکاری و کار جمعی در پیشبرد اهداف و نمود یک جامعه مهندسی ایده آل در خور توجه است.

برگزاری میزگرد نقش رسانه در پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر با حضور کارشناسان، اساتید برجسته و دانشجویان در واحد بوکان

میزگردی تحت عنوان نقش رسانه در پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر با حضور کارشناسان، اساتید برجسته و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان در سالن اجلاس علامه جعفری واحد بوکان برگزار شد.

حبیب اسماعیلی: حوزه فرهنگی فقط بر مدار خلاقیتی است که با مشارکت مخاطبان شکل می گیرد/رویدادهای ایده تا عمل براساس یک ایده شکل می گیرند

مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: رویدادهای ایده تا عمل براساس یک ایده است که در گذشته روی آن کارعلمی شده و یا خام بوده و نیاز به مطالعه دارد;

در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد:

بودجه 10 هزار و 100 میلیارد تومانی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96

جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و حضور سایر اعضا به منظور تصویب بودجه سال 96 دانشگاه آزاد اد اسلامی برگزار شد.

آغاز نخستین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت «اقتصاد فرهنگ» در دانشگاه آزاد اسلامى

نخستین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت «اقتصاد فرهنگ» با همکاری واحد تهران غرب در سرسرای شهید مطهری سازمان مرکزی آغاز شد. این رویداد در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و معرفی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه پیشرو در خصوص کارآفرینی در حوزه های فرهنگی ،اجتماعی و هنری رقم خواهد خورد.

دکتر میرزاده در مراسم تجلیل از اعضای تیم ملی کشتی کشور:

تحصیل رایگان اعضای تیم ملی کشتی آزاد در دانشگاه آزاد اسلامی/تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی همه از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و مظهر غیرت و مردانگی ایرانیان هستند

مراسم تجلیل از اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران و قهرمان جام جهانی که همگی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی هستند با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر دادگان معاون ورزشی و اعضای هیات رئیسه این دانشگاه برگزار شد.

در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی:

با دستور رئیس‌جمهوری، دانشگاه آزاد اسلامی وارد عرصه مقابله با ریزگردها می شود/افتتاح بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در تهران تا پایان سال جاری

صد و نود و هشتمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر حمید میرزاده و با حضور اعضا در سازمان مرکزی برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی:

دانشگاه ها یکی از مهم ترین ارکان کشور برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی هستند/برگزاری همایش های کارآفرینی یکی از راه های آشنایی با رونق اقتصادی

رییس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: قطعا یکی از مباحث خیلی مهم کشور ما بحث اقتصاد و کسب و کار است. در چند سال اخیر هم یکی از دغدغه اصلی مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی بوده و پیرو آن دولت نیز سعی کرده در راستای اقتصاد مقاومتی گام بردارد که نقش دانشگاه ها در این بین بسیار مهم و اساسی خواهد بود.

رئیس واحد علوم و تحقیقات در کنفرانس هسته ای ایران خبر داد

راه اندازی راکتور تحت بحران و مرکز تحقیقاتی و کاربردی پرتو پزشکی در آینده ای نزدیک

بیست و سومین کنفرانس هسته ای ایران، با مشارکت واحد علوم و تحقیقات و انجمن علمی هسته ای ایران با حضور پیشکسوتان ، استادان، دانشجویان و متخصصان فیزیک هسته ای در این واحد دانشگاهی آغاز به کار کرد.

با دستور دکتر میرزاده ابلاغ شد

استمرار طرح «یاد سبز شهدا » با درختکاری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

بخشنامه طرح«یاد سبز شهدا» برای نگهداری محیط زیست و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا در واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور توسط ریاست دانشگاه ابلاغ شد.

رئیس انجمن هسته ای ایران در واحد علوم و تحقیقات خبر داد

ارسال بیش از 500 مقاله تخصصی به دبیرخانه کنفرانس هسته ای ایران

بیست و سومین کنفرانس هسته ای ایران، با مشارکت واحد علوم و تحقیقات ، همزمان با تقدیر آقایان دکتر علی عباسپور ، دکتر حسین آفریده ، دکتر سید جابر صفدری و دکتر محمدرضا اسکندری از پیشکسوتان هسته ای و اساتید دانشگاه برگزار شد.

کارشناس نماینده انتشارات «وایلی» در واحد بوشهر:

سلطانی: دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه‌های تحقیقاتی و آکادمیک جزو بهترین‌هاست

معاونت پژوهش و فناوری واحد بوشهر، کارگاه آموزشی آشنایی با پایگاه علمی وایلی با حضور استادان، کارشناسان پژوهشی، دانشجویان، علاقه‌مندان و جویندگان علم و پژوهش در سالن شهید علیمحمدی این واحد دانشگاهی برگزار کرد.

برگزاری همایش منطقه ای " زن، آموزش و توسعه اجتماعی" در دانشگاه آزاد واحد بجنورد

همایش منطقه ای " زن، آموزش و توسعه اجتماعی " یازدهم اسفند به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار خواهد شد.

مراسم کلنگ زنی و آماده سازی قبور مطهر شهدای گمنام در دانشگاه آزاد واحد نور برگزار شد

مراسم کلنگ زنی و آماده سازی قبور دو شهید گمنام با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور، فرمانده سپاه، مسئولان ادارات، استادان، کارکنان و دانشجویان در محل تدفین شهدا برگزار شد.

در نشست معرفت‌افزایی دانشگاه آزاد واحد بوشهر:

حجت‌الاسلام حسینی: دیدگاه ما به ضرورت مهدویت بر اعمال‌مان اثرگذار است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه «مهدویت» مفهومی مهم، کلی و زیربنایی در زندگی و اعتقادات انسان است، گفت: «دیدگاه ما نسبت به ضرورت مهدویت بر جهان‌بینی و اعمال‌مان اثرگذار است.»

راه اندازی رشته تولید و بهره برداری از گیاهان داروئی و معطر در دانشگاه آزاد شهرضا

رشته کارشناسی ناپیوسته علمی ، کاربردی تولید و بهره برداری از گیاهان داروئی و معطر در دانشکده دارو سازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا راه اندازی شد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب درجشنواره برترین های فناوری نانو برگزیده شد

طرح نوآورانه دکتر لاله ملک نیا عضو هیأت علمی گروه مهندسی نساجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در یازدهمین جشنواره برترین های فناوری نانو کشور برگزیده شد.

واشقانی فراهانی: نقش اول دانشگاه گسترش علم است

دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی در جلسه شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و در جمع معاونان پژوهشی و روسا مراکز رشد واحدهای استان سمنان حضور یافت.

کتاب «رایانش ابری: نسل پنجم انرژی» عضو هیات علمی دانشگاه آزاد بردسیر منتشر شد

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از تالیف کتاب «رایانش ابری: نسل پنجم انرژی» خبرداد و گفت: کتاب «رایانش ابری: نسل پنجم انرژی» در 208 صفحه و مشتمل بر 9 فصل بوده که مطابق با سرفصل جدید کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر تالیف شده است.

نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر برگزار شد

بیست و هفتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر بزرگترین دانشگاه منطقه، نمایشگاهی از دستاوردهای دانشگاه در داخل شهر برگزار شد.

بازدید رئیس دانشگاه آزاد سبزوار از نمایشگاه توانمندی‌های رسانه این شهرستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار از نمایشگاه توانمندی‌های رسانه‌های محلی سبزوار بازدید کرد.

رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان ایلام:

دانشگاه آزاد اسلامی موجب شادی و امید را در بین نسل جوان شده است

در ادامه بازرسی های هیأت بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از واحدهای دانشگاهی ، ظهر امروز رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان ایلام و کارشناسان همراه از واحد ایوان بازدید کردند.

ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال برگزار شد

ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال با حضور تعدادی از مسئولان و معاونان هر دو سازمان و با هدف تعامل هر چه بیشتر برگزار شد.

با حضور دکتر واشقانی فراهانی انجام شد؛

افتتاح مرکز رشد علوم دارویی واحد دامغان

مرکز رشد واحدهای فناور واحد دامغان با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، روسای واحدهای استان سمنان، مدیران و مسئولان استانی در مجتمع دانشگاهی این واحد دانشگاهی افتتاح شد.

امروز نخستین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل ایده آغاز می شود

امروز نخستین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت «اقتصاد فرهنگ»  با همکاری واحد تهران غرب آغاز می ‌شود. این رویداد در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و معرفی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه پیشرو در خصوص کارآفرینی در حوزه های فرهنگی ،اجتماعی و هنری رقم خواهد خورد.

همه عناوین دانشگاه


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو