استقرار سایت سیار رصد در حرم مطهر امام

مدیرکل دفتر شهردار تهران از استقرار یک سایت سیار رصد در حرم مطهر برای بررسی مشکلات احتمالی حین اجرای مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، مصطفی کاظمی در بازدید از ستاد شهرداری تهران در مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: دو ماه پیش در جلسه شورای معاونان، شهردار تهران از تمام حوزه های شهرداری تهران درخواست کرد، برای برگزاری برنامه امسال برنامه‌ریزی ها و اقدامات لازم داخلی و هماهنگی با سازمان های دیگر را در دستور کار قرار دهند.
وی عنوان کرد: معاونت خدمات شهری شهرداری تهران به عنوان معاونتی که اقدامات میدانی را برعهده دارد، اولین بخشی بود که برنامه ریزی و اقدامات خود را آغاز کرد. طبق بازدیدی که از صبح امروز داشتم، در بخش های مختلف هماهنگی‌های بسیار خوبی انجام شده و مجموعه خانواده شهرداری تهران امکانات بسیار خوبی مهیا کرد.
مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران گفت: شهرداری تهران از دو روز قبل از آغاز مراسم فعالیت های خود را آغاز کرده و تا یک روز پس از پایان مراسم هم در محل مستقر و در حالت آماه باش هستند تا خدمات به نحو مطلوب ارائه شود.
کاظمی با تاکید براینکه امسال هزینه برنامه ها نسبت به سال های پیش کاهش چشمگیری داشته است، تصریح کرد: شهرداری تهران با استفاده از تجارب سال های پیش در هزینه ها، اقدامات خوبی داشته است. قابل تاکید است در کنار این مسئله کیفیت برنامه ها افزایش قابل توجهی داشته است و این موارد نشان دهنده تحارب خوب شهرداری است.
وی افزود: یگان حفاظت شهرداری تهران هم آمادگی کافی را برای برگزاری این برنامه داشته و در این خصوص هماهنگی های خوبی با سایر نهادها داشته اند که نشان از مدیریت خوب آن‌ها است.
مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران افزود: ستاد مدیریت بحران شهرداری هم امسال خدمات قابل توجهی ارائه داده است. یک سایت سیار رصد در محل برگزاری مراسم، مستقر شده است و تمام محدوده برگزاری مراسم و مشکلات احتمالی با این وسیله رصد می شود. همچنین امسال برای اولین بار این سایت به مرکز اصلی مدیریت بحران وصل شده که نشان از یک برنامه ریزی منسجم دارد.
کاظمی با اشاره به خدمات شرکت شهر سالم گفت: تیم های پزشکی، آمبولانس، ایجاد سایت و ... در محل برگزاری مراسم استقرار پیدا کردند و امکانات خوبی برای زائرین فراهم شده است.
وی ادامه داد: برخی از مناطق شهرداری تهران برای توزیع مواد غذایی به هنگام افطار مستقر شده اند. امسال برای اولین بار غرفه بندی ها با نظم بسیار منسجمی انجام شده است و امیدواریم تجمع سابق را نداشته باشیم.

مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران در پایان گفت: امکانات جانبی دیگر هم تحت مدیریت یکپارچه و واحدی فراهم شده است که این مجموعه منسجم نشان از آمادگی خیلی خوب شهرداری تهران در برگزاری این‌ مراسم دارد و هیچ نگرانی برای برگزاری مراسم وجود ندارد.

شهرنوشت

انتهای پیام/

کد خبر: 1007298