برپایی نماز عید فطر در بیش از ۲۰ مسجد و اماکن متبرکه جنوب تهران

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹ از اقامه نماز عید فطر در بیش از ۲۰ مسجد و اماکن متبرکه نواحی پنجگانه این منطقه همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، حمید بهرامی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به شهروندان افزود: نماز پرشکوه عید فطر در بیش از ۲۰ مسجد و اماکن متبرکه منطقه با حضور مردم شهید پرور و مؤمن برپا می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمهیدات لازم به منظور برگزاری با شکوه این مراسم اتخاذ شده است، گفت: مساجد سید الشهدا، ولی عصر (عج) و رسول اکرم در ناحیه ۱، حسینیه اعظم مکتب العباس، مساجد صاحب الزمان (عج)، امام حسن مجتبی (ع)، مساجد ۱۴ معصوم (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) در ناحیه ۲، مساجد حضرت رقیه (س)، سیدالشهداء، امام حسین (ع) و امام جعفر صادق (ع) در ناحیه ۳، آستان مقدس امام زاده علی اکبر پلائین در ناحیه ۴ و مسجد صاحب الزمان در ناحیه ۵ میزبان شهروندان منطقه خواهد بود.

بهرامی تصریح کرد: برپایی غرفه‌های کمک‌های مردمی برای سیل زدگان مقابل مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در محله عبدل آباد ناحیه ۲ از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

بر اساس این گزارش در راستای هویت بخشی سیمای بصری محلات منطقه و اماکن عمومی ۱۶ بنر پرتابلی، بیلبورد و آویزهای زینتی به مناسبت این عید فرخنده از سوی معاونت خدمات شهری در معابر نصب می‌شود.

همچنین ایستگاه‌های مترو مستقر در محدوده منطقه و معابر منتهی به مساجد شست و شو و رفت و روب خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر: 1007311