پلمب ۵۸ قلیان سرای بدون مجوز / برخورد با اماکن متخلف  توزیع مواد غذایی بین راهی

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از پیگیری دادستانی جهت پلمب قلیان سرا‌های غیرمجاز خبر داد و گفت: در مجموع ۵۸ قلیان سرا پلمب شد و گزارش مربوطه به دادستانی ارجاع شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، محمد شریف ابراهیمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از پیگیری دادستانی جهت پلمب قلیان سرا‌های غیرمجاز خبر داد و گفت: این قلیان سرا‌ها که اغلب بدون مجوز، به صورت زیر زمینی و با هدف ارائه مواد مخدر سنتی و صنعتی فعالیت می‌کردند با ابلاغ موضوع به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، فعالیت آن‌ها مورد پیگیری قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: در این خصوص، در مجموع ۵۸ قلیان سرا پلمب و گزارش مربوطه به دادستانی ارجاع شد.

وی با اشاره به انجام مکاتبات با روسای اداره نظارت بر اماکن عمومی، بهداشت، اصناف، اتحادیه چلوکبابی‌ها و رستوران داران شهرستان سمنان گفت: در خصوص نظارت بر چرخه تولید و عرضه محصولات غذایی در رستوران‌های بین راهی با توجه به مجموعه گزارش‌های واصله در حوزه مسمومیت غذایی مکاتبات لازم با مراجع مذکور انجام شد.

شریف ابراهیمی گفت: در این خصوص، بر مبنای گزارش‌های واصله از نهاد‌های مذکور در خصوص وضعیت اماکن عرضه و توزیع مواد غذایی بین راهی به صورت تمام شمار، تصادفی و دوره‌ای بازدید به عمل آمده و ضمن ارائه تذکرات لازم، با اماکن متخلف وفق مقررات برخورد شد.

میزان

انتهای پیام/

کد خبر: 1031657