طعنه سندرز به ترامپ درباره اهمیت ندادن به مردم عادی آمریکا

سناتور ایالت ورمونت آمریکا ازرئیس جمهور این کشور به دلیل اهمیت ندادن به مردم عادی و وقت گذاشتن برای دیدار با مدیران شرکت‌های نفتی انتقاد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل ایسکانیوز، «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت و یکی از نامزدهای دموکرات برای انتخابات ۲۰۲ ریاست جمهوری آمریکا در پیامی در توئیتر به نگرانی رئیس جمهور آمریکا برای شرکت‌های ثروتمند این کشور به جای مردم عادی آمریکا اشاره کرد.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «در حالی که میلیون‌ها آمریکایی در انتظار مزایای بیکاری هستند که به آنها قول داده شده، ترامپ زمان خود را برای دیدار با کسانی که بیشترین آسیب را دیده‌اند می‌گذارد: مدیران عامل اکسون و چورون (دو شرکت بزرگ نفتی آمریکا). اگر شما هم مدیر نفتی هستیم که به شدت به کمک نیاز دارید نگران نباشید! رئیس جمهوری اینجاست تا کمک کند.»

سندرز چند رو پیش نیز گفته بود بی تحرکی ترامپ برای مقابله با ویروس کرونا به مرگ آمریکایی‌های بسیار زیادی منجر شده است. (جزئیات بیشتر)

وی در پیامی در توئیتر نوشته بود: « به جای به صف کردن جامعه علمی، به جای آموزش به مردم آمریکا درباره ضرورت فاصله اجتماعی و دیگر چیزهایی که ما باید انجام دهیم، بی تحرکی ترامپ به بهای زندگی آمریکایی‌های بسیار زیادی تمام شد.»

طی روزهای اخیر فرمانداران ایالت‌های متعددی در آمریکا گفته‌اند که آنها تقریبا تجهیزات کافی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا را دریافت نکرده‌اند.

انتهای پیام/

کد خبر: 1065137