اگر یک ماه با قدرت، عالمانه و با مشارکت همه مردم عمل کنیم کرونا را می توان زمین گیر کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزرای بهداشت، کشور و معاون رئیس جمهور در نشست امروز برای ارائه گزارش در مورد وضعیت کرونا و اقتصادی کشور، گفت: اگر یک ماه با قدرت عالمانه و با مشارکت همه مردم عمل کنیم ویروس کرونا را می توان زمین گیر کرد.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در نشست امروز (سه شنبه)، گفت: جلسه امروز راجع به بحران کرونا است که کشور و جهان را درگیر کرده است و از وزرای بهداشت و درمان و کشور و همچنین معاون رئیس جمهور دعوت کردیم که در جلسه امروز حضور داشته باشند و در مورد وضعیت بیماری کرونا و اقتصادی گزارش دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زحمات و تلاش های مردم، صداوسیما، دولت، سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای انتظامی در مبارزه با کرونا قابل قدردانی است، افزود: از صداوسیما باید قدردانی کرد که با تمامی تلاش در مورد کرونا اطلاع رسانی می کنند.

وی با تاکید بر اینکه اگر یک ماه با قدرت ، عالمانه و با مشارکت همه مردم عمل کنیم ویروس کرونا را می توان زمین گیر کرد، ادامه داد: باید همگی دست به دست هم دهیم تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم یادآور شد: در جلسه امروز در مورد مسائل معیشتی، اقتصادی و گرفتاری های موجود بحث می شود و در آخر جمع بندی خواهیم کرد.

کد خبر: 1065380