رسول‌پناه: تمدید قرارداد با علیپور به نظر سرمربی و سرپرست تیم مربوط می‌شود

مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس از نرسیدن مدیران این باشگاه به نتیجه واحد درخصوص قرارداد با کارگزار باشگاه خبر داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، مهدی رسول‌پناه پس از جلسه با معاون اقتصادی و مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: جلسه درباره شرایط قرارداد کارگزار بود که به جمع‌بندی نرسیدیم. انشاءالله در یکی دو روز آینده به نتیجه می‌رسیم که حاصل کار را به شما خواهم گفت.

وی درباره اینکه مهرداد هاشمی، عضو هیئت‌مدیره پرسپولیس پس از پایان جلسه با رد درخواست خبرنگاران برای مصاحبه گفته رسول‌پناه خوب صحبت می‌کند، تصریح کرد: هاشمی اهل مصاحبه نیست. ما اصلاً با هم اختلاف یا مشکلی نداریم و چند ساعت با هم در جلسه بودیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه گفته می‌شود قرارداد باشگاه با کارگزار به امضای وزیر ورزش و جوانان هم خواهد رسید، گفت: خیر. این موضوع به هیئت‌مدیره باشگاه مربوط است و اگر نظر بخواهیم، به معاونت حقوقی وزارت ورزش و جوانان ارسال می‌کنیم.

رسول‌پناه درباره اینکه علی علیپور، پرسپولیس را اولویت اصلی خودش برای فصل آینده دانسته بود، بیان کرد: خیر. صحبتی درخصوص تمدید قرارداد نشده است. حضور یا عدم حضور وی به نظر سرمربی و سرپرست تیم مربوط می‌شود.

وی درخصوص ادعاهای مشاور حقوقی پیشین باشگاه پرسپولیس که گفته بود رسول‌پناه به دنبال مدیرعاملی باشگاه است، خاطرنشان کرد: بعداً در این خصوص صحبت می‌کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه چه زمانی مدیر روابط عمومی باشگاه انتخاب می‌شود، گفت: در این باره به جمع‌بندی خواهیم رسید.

کد خبر: 1068743