فیفا تا ۱۰ روز آینده طلب پادوانی را پرداخت می‌کند

باشگاه استقلال اعلام کرد که با طی تشریفات اداری و بانکی، فیفا تا ۱۰ روز آینده مطالبات لئاندرو پادوانی را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز و به نقل از کانال باشگاه استقلال، با پیگیری‌های باشگاه استقلال در هفته‌های اخیر، سرانجام فیفا موافقت نهایی خود را با پرداخت مطالبات پادوانی از محل درآمدهای باشگاه استقلال اعلام کرد و مبلغ یادشده برای این منظور از طریق فیفا تأمین شد.

بر اساس این گزارش، پادوانی که در اسفند ماه سال 97 و در جریان دیدار مقابل فولاد در اهواز از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دید و به طور کامل سلامتی خود را از دست داد، مدت‌های زیادی است پیگیر وصول مطالباتش از باشگاه استقلال بوده که تاکنون این اتفاق رخ نداده است. با رایزنی‌های متعددی که در یک ماه گذشته از سوی باشگاه استقلال با فیفا صورت گرفت، مبلغ مورد نظر از حساب فیفا آزاد شد تا بعد از طی تشریفات اداری و بانکی به حسابی که پادوانی به باشگاه استقلال اعلام کرده بود، منتقل شود.

بدین ترتیب انتظار می‌رود نهایتاً طی 10 روز آینده مبلغ مورد نظر به حساب پادوانی واریز شده تا این بازیکن که از محبوبیت خاصی نزد هواداران استقلال برخوردار است، پس از ماه‌ها مصدومیت، مطالباتش را وصول کند.

باشگاه استقلال با تقدیر از اخلاق پسندیده پادوانی و صبر او، آرزو می‌کند او هرچه زودتر سلامتی کامل خود را به دست آورد.

کد خبر: 1070543