شرکت LeTV در نمایشگاه CES لاس وگاس اولین تلویزیون هوشمند مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ بازار را رونمایی کرد.

به گزارش ایسکانیوز، شرکت LeTV در نمایشگاه CES لاس وگاس اولین تلویزیون هوشمند مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ بازار را رونمایی کرد.این محصول علاوه بر استفاده از تراشه نام برده، باریک ترین تلویزیون ۶۵ اینچی جهان می باشد که تنها ۳.۹ میلیمتر ضخامت دارد.

Super 4 Max65 Blade نام این تلویزیون ۳.۹ میلیمتری است که به گفته کمپانی سازنده، ضخامت این تلویزیون مدرن، از قرار دادن دو سکه بر روی یکدیگر نیز کمتر می باشد.
تلویزیون جدید LeTV دارای دو اسپیکر بزرگ جداگانه Harman Kardon 70w بر روی پایه‌ ی نگهدارنده خود می باشد که موجب هرچه زیباتر و باریکتر شدن این محصول گشته است.

هرچند تا به این لحظه اطلاعات دقیق تری از این محصول درز نکرده است اما به نظر می‌رسد که کمپانی چینی LeTV که از سال ۲۰۰۴ مشغول فعالیت است، سال ۲۰۱۶ و نمایشگاه بین المللی CES را بستر مناسبی برای پیشرفت محصولاتش دیده است.

علاوه بر این تلویزیون ، LeTV از گوشی هوشمند Letv Le Max Pro نیز در نمایشگاه CES رونمایی کرد که این گوشی نیز اولین اسمارت فون جهان با تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ بوده و از مشخصات سخت افزاری قدرتمندی برخوردار است.با دیدن این دو محصول مناسب ارائه شده توسط LeTV می‌توان حدس زد که به زودی بیشتر از اینها نام این کمپانی را خواهیم شنید.

20101

کد خبر: 571199